Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit mondjak? Lent

Most mit mondjak? Lent

Figyelt kérdés
Barátnőm nem birta fizetni az albérletét,amig valami megoldás nem lesz,megkért,hogy hagy költözzön hozzám.Nem hozott magával bútort egyebet,de a 1-2 hétből,már 2 hónap lett.Egyenlőre a megoldásnak nyoma sincs.Nem tudom,hogyan szóljak mert kellemetlen ez nekem,de mi is alig férünk el,olyan kicsi a lakás.Megsérteni nem akarom,de ez nem egy állapot erről szó nem volt.Mi az amivel nem lennék bunkó,de azért értené,hogy meg kellene mozdulnia.Végül is nem lehet az én gondom,az ő lakásproblémája.
2011. márc. 9. 13:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Ő most a párod, vagy a barátnőd...? :)
2011. márc. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Dehogy a párom,20 éves barátnőm.
2011. márc. 9. 14:04
 3/7 anonim ***** válasza:
elosszor is a rezsibe fizet ? ha nem akarod a szemebe mondani akkor celozgass ,kerdezd hogy talalt- e mar maganak lakast, rakj ele ujsagokat, hogy ebben esetleg talalna maganak.stb .evvel te nem leszel bunko, nyugodtan felnott modon beszeld meg vele, hogy probaljon sajat lakast keresni maganak.
2011. márc. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát igen, ha 20 éves, akkor felnőtt módjára kell vele beszélni.Egyébként nincs családja? Szülei? Rokonai, akikhez mehetne?
2011. márc. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá nyíltan, hogy hogy gondolja a továbbiakat, meddig akar maradni. Ha ezért megsértődik, akkor nem igazi barát.
2011. márc. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Juci! mikor költözöl? rezsipénzt mikor adod meg?
2011. márc. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A rezsibe,kajába pótól,avval nincs baj.De valahogy kezd terhes lenni,ez az egész.És mint irtam,kicsi a lakásom,a családom velem él,alig férünk el.Szóval nagyon kellemetlen.
2011. márc. 9. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!