Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi nem kap meg egy...

Ha egy férfi nem kap meg egy nőt, akkor miért kell utána mindenféle "k"-nak elmondania azt a nőt?

Figyelt kérdés
Elutasítottam. Ezért most mindenütt én vagyok a NAGY k. csupán nem jöttem vele össze. Előtte meg én voltam minden szép és jó.
2011. márc. 9. 17:12
1 2 3 4
 1/38 A kérdező kommentje:
Miért kell ezt ?
2011. márc. 9. 17:13
 2/38 anonim ***** válasza:
86%

Ez a nő egy kva!!

-De miért?

Mert mindenkivel csinálja csak velem nem...

2011. márc. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
93%

velem is megtörtént már ez! ők a nagy macsók,mi meg qvák vagyunk mind az ő szemükben,mert a visszautasítással megsértettük az önbecsülésüket,és ezért támadnak!

ilyenkor még tisztábban látjuk,h milyen jól tettük,h kikosaraztuk,mert előbb-utóbb szerintem előjött volna ez az énük az évek során:S

2011. márc. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
80%
A férfiak ilyenek, nekik mindenki K...va, akivel valami bajuk van.
2011. márc. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
98%
Nem "kell", csak van, aki így dolgozza fel a vereséget... ha neki nem jön össze, lehetőleg a nőnek se jöjjön össze, ezért rossz hírét kelti, vagy ezzel akarja úgy fordítani a sztorit, hogy a nő a hibás, aki így neki, a férfiak gyöngyének nem kellett...
2011. márc. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
81%
Ezt én sem értem. :( Mármint azt, hogy miért ilyenek a férfiak?!
2011. márc. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
96%

Óóóóó, hát megbántottad a lelkét, neki ez most nagyon ciki hogy visszautasítottad, ezért ilyen gonosz.

Szard le.... már bocsánat. Tudod, okos enged szamár szenved. Te csak kezeld le úgy, hogy ha valakitől visszahallod hogy miket mond rólad, vagy neked mondja a srác konkrétan, legyen a válaszod ennyi: Amíg probálkozott szép voltam és jó, mihelyt visszautasítottam már k.urva lettem. Dejó nekem... :D És röhögni kell rajta.

Tényleg kár az ilyen hülyékkel foglalkozni!

22 L

2011. márc. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
97%

Mert egy jellemtelen, gyáva féreg. Ha akarod, visszaadhatod neki, és elmesélheted mindenkinek, hogy impotens, vagy hogy már smárolás közben elment. Bár szerintem nem éri meg vesződni egy ilyen retekkel. Így is túl sok időt pazaroltál a rajta való idegeskedésen. Lépj tovább, és röhögd ki, milyen szánalmas. Érzelmileg egy óvodás szintjén van.


De nem minden férfi ilyen. Vannak normálisak is. Az általánosításnak semmi értelme.


30/n

2011. márc. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
65%

Nah igen... ez a különbség köztünk és a férfiak között. Mi tudunk vesziteni... és nemet mondani. Ők pedig nem...

19/L

2011. márc. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
32%
Megint jólesik általánosítani igaz? szánalmas feministák... 23/f
2011. márc. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!