Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen gyáva?

Miért vagyok ilyen gyáva?

Figyelt kérdés
Lassan két éve nincs munkám, de nagyon szeretnék. A baj az, hogy olyan gyáva vagyok beadni bárhová a papírjaimat. Eleinte jobban ment de mára teljesen be vagyok ijedve ettől. Bár munka se nagyon van, de most találtam egyet és nem merem beadni az önéletrajzom. Hogyan változtathatnék ezen?
2011. márc. 9. 18:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
De mitől félsz? Ha valami támpontot adnál talán tudnánk segíteni.
2011. márc. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Hát ez milyen butaság már? Gondolj arra, hogy ennél rosszabb úgysem lesz, legfeljebb továbbra sem lesz munkád. (persze, tudom hogy nem jó amikor az ember bizakodik aztán mégis koppan) Viszont, ha esélyt sem adsz a dolognak hogy lesz jobb?
2011. márc. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hogyan változtathatnál? Úgy, hogy beadod az önéletrajod :)


Sőt, add be olyan helyekre is, ami nem annyira érdekel, hátha behívnak interjúra, és akkor azt is gyakorolhatod. (hogy ne az "igazi" álláslehetőségnél izgulj és félj nagyon)


A félelem nem múlik el csak úgy, tudatosan kell küzdened ellene. De amikor sikerül, utólag úgyis látod, hogy nagyobb volt afélelem, mint a valódi veszély.

A sikertelen munkakeresés nagyon le tudja építeni az embert lelkileg is, megértelek. De kitartás!

2011. márc. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hasonlóan vagyok én is, annyi helyre beadtam, és sehová se vettek fel. A maximum eddig az volt, hogy bejutottam a második fordulóba.

De nem szabad feladni, házhoz nem fogják hozni a munkát.

Muszáj felszívni magad, és beadni, megharapni nem fognak.


Mondd el családtagnak, hogy találtál egy ilyen állást, addig fognak ...ni, amíg beadod.

:)

2011. márc. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Azért, mert már annyit csalódtál, hogy valahol feladtad.

Mégis én azt ajánlom, hogy küldd el, és próba szerencse címen...vesztenivalód nincs, maximum nyerhetsz!


Tudom manapság könnyebb lottó5-öst elérni, mint egy munkát megkapni:SS


Amúgy lány vagy fiú vagy?

2011. márc. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Sajnos valahol ismerős a szitu (több, mint 2 év munka nélkül). Szerintem az a gond, hogy ha reagálnak is valamit, csak negatív visszajelzéseket kap a kérdező. Ebbe már nagyon belefáradt, elkeseredett meg minden. De ne add fel, nem szabad! Add be a jelentkezésed, hátha pont most találod meg a munkahelyed. Nincs semmi veszítenivalód. Fel a fejjel és jelentkezz!
2011. márc. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egyetértek a többiekkel.
2011. márc. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Magam sem tudom mitől félek. Mindig az van bennem, hogy mit képzelek én, ezt én úgy sem tudom megcsinálni.. Meg nincs diplomám.... és hasonlók. (pénzügyi számv. ügyintéző+tb bérügyi szakelőadóim van csak)
2011. márc. 9. 19:07
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha ez vigasztal, nekem van diplomám, több nyelvvizsgám, mégsem keres meg senki. Egyszer sem hívtak be interjúra.

Manapság a szerencsén és a protekción múlik, hogy bekerülsz-e valahova vagy egyáltalán megadják-e neked az esélyt, hogy bizonyíthass.

Semmit nem veszítesz azzal, hogy elküldöd. Legrosszabb esetben nem keresnek, de lehet, hogy épp a tiédet olvassák el, jó napja van az illetőnek és behív téged egy interjúra. Sose lehet tudni.

2011. márc. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Csak is akkor szabadulsz meg a félelmeidtől ha szembe nézel velük. Menj és add be azt az önélet rajzot az élet túl rövid ahhoz hogy az ostoba félelmeid vissza tartsanak. Különben meg nem veszíthetsz semmit.
2011. ápr. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!