Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha egy 7 éves...

Szerintetek ha egy 7 éves kapcsolat alatt a ffi már egyszer "szerelmes lett" (több, mint egy évre, de nem csalta meg fizikailag meg randevúzgatással sem a barátnőjét, mert elég gyáva típus) egy harmadikba (ez a 4. évükben volt), az mennyire gáz?

Figyelt kérdés

Eltitkolta egyébként a bnője elől,és mikor kiderült, csak a jéghgy csúcsát vallotta be és a harmadikra kente az első kezdeményezést.

a ffi 30, a bnő 24 éves.


2010. dec. 26. 00:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gáz. Nálam repülne a pasi.
2010. dec. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Rosszabb mintha pl részegen megcsalt volna. sokkal.
2010. dec. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

akkor miért maradnak ált. együtt az iylen fiatal lányok a

pasival mégis ?..

tudatában vannak a "hülyeségüknek" a lelkük mélyén , csak gyengék ?

van szerintettek ezeknek a kapcsolatoknak hosszútávon jövőjük ?


eljegyzés, esküvő, gyerek téma sincs még (utóbbi sztem nm gáz, de előbbire sor kerülhetett vonla 7 év alatt)

2010. dec. 26. 00:34
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen gyengék, félnek, hogy egyedül maradnak, sőt nem fognak találni még egy olyat akit szeretni fognak. Ezért tűrik. Én is ilyen voltam, de nem baj, legalább mostmár tudom, hogy ilyet soha többé nem csinálok.
2010. dec. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Mert sokaknak jobb a meleg fosban üldögélni,hiába büdös ,legalább meleg.

Választják a biztos rosszat a bizonytalan helyett. Aki pedig nem mer,az nem is nyerhet ez közhely de örök érvényű igazság

2010. dec. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

És ez mennyire hatott ki a hétköznapokra, az együttélésetkre ?

Együtt lehet ezzel boldogan élni vagy szenvedés volt belül ?

Vagy nem is voltál igazán tisztában a súlyával ?


Szerintem ezeknek akkor lesz vége, ha a lány beleszeret vkibe.

2010. dec. 26. 00:45
 7/13 anonim ***** válasza:
76%
Utolsó vagyok,ha megengeded én is válaszolok mert én is elkövettem ezt a hibát. Nem lehet boldognak lenni,a tüske ott marad,hiába keres az ember folyton kibúvókat,próbálja mentegetni a másikat (nem úgy gondolta,rég volt,másoknál is elmúlik a szerelem,nem az a fontos stb stb) Ezzel tulajdonképpen magamat mentegettem ,győzködtem,hogy jobb nekem így és boldog vagyok. Csak az a probléma,hogy ezt elmondhatja magának az ember egy nap ezerszer is,ha egyszer nem így érez.
2010. dec. 26. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetett együtt élni ezzel az érzéssel, borzasztó volt. Minden nap a csajjal álmodtam. (nem csalt meg, csak udvarolgatott neki) Nem bírtam hozzányúlni a barátomhoz. De ennek ellenére nem tudtam ott hagyni, úgy voltam vele, hogy biztos szeret még. Egyszer amikor láttam, hogy telefonálgattak szakítottam, de majdnem kibékültünk amikor megtudtam (mástól persze) hogy megcsalt amíg könyörgött nekem, hogy visszafogadjam. Na innentől megsem fordult a fejemben, hogy kibéküljek vele, rájöttem, hogy mégsem én voltam neki az Isten. Lehet a barátnőd is azt akarja, hogy szeressék mindenáron, és persze fél a jövőtől, hogy mi lesz ha még ennél is rosszabb lesz.
2010. dec. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
utolsó vagoyk, látom, hogy érthetetlenül fogalmaztam. Tehát miután megtudtam, hogy lefekeüdt a csajjal miután szakítottunk (de könyörgött) eszem ágában sem volt kibékülni vele.
2010. dec. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

És ilyenkor a fiúk miért nem mennek el?

Őt mi tartja a lány mellett - az emlékek,a kényelem, a bűntudat, a szeretet, a szex, vagy tényleg jól elvan a langyos vízben, ő túl tud lépni ezen a problémán ... stb. ? Vagy ezek mind ?

2010. dec. 26. 01:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!