Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak már a férjemmel...

Mit csináljak már a férjemmel hogy ne legyen ennyire gyáva? Nagyon gyerekes ahogy viselkedik.

Figyelt kérdés
Akármi baja van ő nem hajlandó orvoshoz menni,de úgy tud szenvedni és sajnáltatni magát mint aki a halálán van. Aztán megsértődik,ha nem ugrálom körbe. Már egy ideje fáj a foga,de ő nem megy orvoshoz mert gyerekkorában rossz élmény volt. Tegnap vettem neki egy 20 szemes gyógyszert,de mostanra már csak 2 volt belőle. Úgy eszi a tablettákat mint a cukrot. És ez már nem is tudom hányadik doboz amit a fogára szed.
2010. máj. 12. 21:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
menj el vele én is azt csinálom, bár az én páromnak legalább van annyi esze, hogy nem zabálja a gyógyszereket össze-vissza
2010. máj. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
30%
Sajnos ez vele született tulajdonság és nem betegság ez ellen hogy lehet-e tenni valamit??Fenyegesd meg hogy elválsz!
2010. máj. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem gyávaság, hanem hiszti. Kezeld is úgy. Ahogyan egy kétéves taknyost szoktak. Hagyd figyelmen kívül. Aztán majd tanul a saját kárán. Ne vegyél neki gyógyszert, ne ápolgasd.MEllesleg a rossz fog begyulladhat, az ráhúzódhat a szívizomra stb stb...
2010. máj. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne vegyél neki gyógyszert, ilyen mennyiségben árt és nem megoldás, a gyógyszer nem fogja betömni a fogát. Hass a hiúságára, hogy egyáltalán nem férfias, hogy ilyen gyáva, még egy gyerek vagy egy NŐ is el mer menni a fogorvoshoz. A nő gyereket szül, ő meg egy fogtöméstől fél. De mikor már nem bírja tovább, úgyis elmegy, ajánl neki egy szimpatikus, jó fogorvost, hogy ne egy ismeretlenhez essen be az SZTK-ba. És mondd neki, hogy ha sokáig halasztja, ki kell húzni és egyáltalán nem lesz kívánatos foghíjasan.
2010. máj. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
én biztos beszólogatnék azért, hogy már más is túlélte és hogy ez nem valami férfias :) hátha a büszkesége erőt vesz rajta. Annál rosszabb, minél inkább sajnálod. Vagy lehet viccesre is venni, rá kell ilyenkor kérdezni, hogy esetleg hívhatod-e már a mentőt, vagy várjatok, kapcsolni fog, hogy túlzásba esett.
2010. máj. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
100%
A gyógyszermérgezés sem jobb!!! Remélem nem paracetamol tartalmú gyógyszerből vett be ennyit, mert akkor nagy a baj!!!
2010. máj. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó fogorvos érzésteleníteni is tud fájdalommentesen. Rosszabb esetben is csak egy tűszúrás egy tartós és csak súlyosbodó fogfájással szemben.
2010. máj. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%
Cseréld ki a gyógyszereit valamire (vitamin stb.), előbb-utóbb nem fogja tovább bírni a fájdalmat és elmegy dokihoz...
2010. máj. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

párom detto ilyen,csak napi 3-4 szem gyógyszernél többet nem adok neki,elzárom mint a kisgyerek elől szokás...

dokihoz meg bejelentkezek helyette,akkor már elmegy(persze kisérem,nehogy ne menjen be),de végigszenvedi...

tavaly picit megrázta az áram,1 éjszakára bennmaradt korházban,24órából csak az éjjeli 8at nem voltam vele,ő volt a hisztisbeteg a nővérkék szerint,inkább engedték hogy látogatási időn kivül is vele legyek:D

és lassan 30 éves...

megszokható...

2010. máj. 13. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Az én párom 32éves. Ha nem veszek neki gyógyszert vesz magának. Sokszor összevesztem már vele emiatt. Mindég mondom neki hogy milyen rosszat tesz magával,de mintha a falnak mondanám. Az orvoshoz pedig majd "holnap" megyünk,de az a holnap valahogy mindég kimarad.
2010. máj. 13. 07:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!