Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 éves párkapcsolatba előfordu...

2 éves párkapcsolatba előfordul ilyen?

Figyelt kérdés

Tehát lassan 2 éve vagyunk-élünk együtt, leszögezem hogy nagyon szeretem őt, szeretem a mostani helyzetet is hogy mindig ott van nekem biztonságban érzem magam tehát jól érzem magam a mostani állapotunkban.

De kb 2 hete észrevettem magamon hogy hiányzik az új kapcsolat eleji érzése amikor izgulok hogy is lesz mint lesz ha találkozunk vajon lesz e folytatása.Stb.

Nem éltem még ilyen hossz kapcsolatban normális ez az érzés? Elmúlik majd vagy el kell hogy nyomjam?

Köszönöm a válaszokat


2011. márc. 10. 11:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
normális. majd elmúlik. próbáljatok meg úgy viselkedni, mintha most találkoznátok. legalábbis ezt szokták javasolni. nekünk sosem ment. idiótán éreztük magunkat. egy idő után elmúlik, majd újra előjön, majd elmúlik. ilyen az élet :)
2011. márc. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nálam eddig az összes kapcsolatomnál így volt, volt ahol már 1 év után előjött, pedig én is hót szerelmes voltam. Aztán először furi volt, próbáltam változtatni kisebb nagyobb sikerrel, de 2,5 év után szétmentünk mert már nem volt az az új vagy régi érzés... :S
2011. márc. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is így éreztem.

Meg kellett szoknom azt a helyzetet, hogy a szerelem átalakul szeretetté. S ezt most nem problémaként írom, és nem is azt jelenti, hogy kevésbé szerettem volna a párom. Nagyon is szerettem, de a lángolás elmúlik egy idő után, és naná, hogy hiányzik az embernek. Mert a kapcsolat eleje mindig olyan izgi...és vágyik rá az ember, hogy megint olyan legyen. De aztán átértékelődik minden, és ha jó a kapcsolatotok, akkor rájössz, hogy így is minden szép. S néha egy kis izgalmat azért be lehet csempészni a kapcsolatba. Pl. menjetek vissza azokra a helyszínekre, ami mindkettőtöknek visszahozza a közös emlékeket.

Amúgy pedig el fog múlni ez az érzés. Szerintem.

2011. márc. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 2,5 éve vagyok együtt a párommal, nem olyan régen nekem is volt egy ilyen időszakom, hogy hiányzott az a bizsergés, de rájöttem, hogy ennek semmi értelme. Teljesen elégedett vagyok a párommal, szeretem, jó vele és el tudom képzelni, hogy vele éljem le az életem. Fölösleges lenne csak azért az érzésért eldobni őt magamtól, hiszen egy új kapcsolatban is ugyanúgy elmúlna egy idő után. Aztán nem lehet a végtelenségig cserélgetni a partnereket. Illetve lehet, csak akkor soha nem lesz rendes családja az embernek és egyedül marad öregkorára. Mikor ezt így végiggondoltam, el is múlt és megint abszolút elégedett vagyok az életemmel. :)
2011. márc. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én sajnos még kísértésbe is estem, és nagyon megbántam :-((( Az új kapcsolat varázsa elmúlt, és ott maradtam egyedül, mert igazából elmúlt a szerelem is. Életem legnagyobb hibája volt feladni a régit egy kis bizsergésért. Meg kell próbálni feldobni a kapcsolatot, tudom, ez nehéz, de megéri szerintem.
2011. márc. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem az előző két éves kapcsolatomban ez volt, én otthagytam, mert alig 20évesen korainak éreztem, hogy savanyú uborka legyek, a szerelem úgyis elmúlik felkiáltással. Most már több mint három éve vagyok együtt mással és még nem volt ilyen, egyre jobban szeretjük egymást és nagyon szerelmesek vagyunk.
2011. márc. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Igen, normális érzés. Azt kell eldöntened, hogy megfelel-e neked a kapcsolatod- a leírtak szerint igen-, ha igen akkor élj tovább úgy, mint eddig. Minden kapcsolatban az eleje a varázslatos, bizsergető, utána átalakul ez az érzés. Ha jól megvagytok, örülj neki, és próbáljatok esetleg romantikus órákat együtt tölteni. Én mindig valami ilyesmit találok ki, ha laposnak, unalmasnak érzem a kapcsolatot. Gyertyafényes vacsora, vagy wellness hétvége (ezt sajnos nem túl gyakran tehetjük meg), vagy bármi, ami kettőnkről szól.

Szoktam nézegetni a fotókat, felidézni a kapcsolatunk elejét, és én is mindig rájövök, hogy nagyon boldog vagyok a férjemmel, és nem váltanék. És olyankor mindig megnyugszom.

2011. márc. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Azért az más, ha csak egy kis bizsergésre vágyik az ember, vagy fogja magát és inkább keres mást. akkor ott már nem volt boldogság...a kérdező pedig azt írta nagyon szereti a párját, és biztonságban érzi magát. Úgyhogy szerintem itt nincsen baj, csak hangosan gondolkozott és szerintem pontosan tudja, hogy nagyon is jó neki az ami most van. Meg kell tanulni értékelni, ami van. Főleg ha az tényleg jó!

Én 11 éve vagyok együtt a párommal, 4 év után gondoltam azt, hogy hú de jó lenne újra egy kis bizsergés, de megoldottuk magunk között. :)

2011. márc. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 DannyZuko ***** válasza:
Hát ha a kapcsolatod teljes lenne, akkor nem hiszem, hogy ilyen érzések keringenének a fejed körül. vagy ahogy mifelénk mondják... A tartós kapcsolat titka a jó szerető :) de ez csak rossz kisfiúkra és rossz kislányokra értendő :)
2011. márc. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én 7 év után éreztem ezt először, de akkor is csak azért, mert egy fiú felkeltette a figyelmemet. De a páromat nem csalnám meg és vele képzelem el az életemet. Igen, a szerelem sajn os elmúlik, de annaál erősebb marad: az összatartó szeretet!
2011. márc. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!