Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha az ember eltűnik hetekre a...

Ha az ember eltűnik hetekre a párja elől, mert rossz időszaka van, ideges stb, az belefér egy párkapcsolatba?

Figyelt kérdés
2011. júl. 27. 20:56
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
persze tudom, kinek mi, de nektek beleférne-e
2011. júl. 27. 20:57
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem. Én elviselem akárhogy, alkalmazkodok hozzá, de ha lelép akkor úgy veszem, hogy dobott. Méghozzá bunkó módon.

Pasimnak amúgy hónapokig tartott most egy ilyen korszaka, iszonyú nyűgös és bunkó volt néha, nagyon nehéz volt elviselni, még nehezebb úgy bánni vele, hogy ne azt érezze, hogy nyaggatom, hanem a minimális kommunikációt próbálom fenntartani köztünk (mondjuk köszönök...) de szerencsére úgy fest végre megoldódtak a problémái és újra minden klassz. :)

20L

2011. júl. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%

Hát engem egy ilyesmi sztori kiütött, mint a boxkesztyű.

Nekem 13 év után mondta a drágám, hogy egy időre legyünk külön.

Nekem mindenki azt mondta, hogy ez a kapcsolat végét jelenti, de szeretném hinni, hogy nincs igazuk.

Szerintem elsőre próbálj türelmes lenni és kideríteni az okát. De ha ezt többször is eljátssza, akkor le is út, fel is út.

2011. júl. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

az én barátom 1 hónapra eltűnt, se szó se beszéd... tegnap este rámírt mintha mi sem történt volna, nem tudom mire vélni

amikor kérdeztem ezt miért csinálta annyi volt a válasz hogy nagyon rossz időszaka volt, roncs volt és nem érdekelte semmi

nem tudom mit tegyek most :S

2011. júl. 27. 21:02
 5/19 A kérdező kommentje:
ja én 19 vagyok, ő 20...
2011. júl. 27. 21:05
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem férne bele. Egy párkapcsolatba annak is benne kell lennie, hogy a problémákat megbeszéljük, együtt oldjuk meg, de legalább ott legyünk egymásnak, egymás mellett. Annyira nem tisztel, hogy elmondja mi a baja!?
2011. júl. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
87%
Hát beszélgess el vele! Ha meg tudod bocsátani és ő is megbánta, akkor bocsáss meg, ha neki áll feljebb, akkor elküldheted egy jó meleg éghajlatra.
2011. júl. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

és ha neki rossz időszaka volt, az felhatalmazza hogy cserben hagyjon, ha neked esetleg komoly szükséged volna rá??

szerinted mégis mennyire számíthatsz egy ilyen emberre a bajban?

2011. júl. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Még barát státuszban a férjem csinálta meg pár napra. Valóban necces időszaka volt, de mondtam, hogy nem az a baj, hogy szabadságolja magát, mert emberundora van, hanem hogy egy sms-t se bír küldeni, hogy meghalt vagy csak magányra vágyik.

Elnézést kért és utána jelezte, ha egyedül akart lenni.

A mai napig van olyan, hogy valamelyikünk egyedül akar egy kicsit lenni, akkor ő hazamegy a saját lakásába 1-2 napra (mivel az enyémben élünk és nekem nem lenne hova mennem innen :)).


De szó nélkül egy hónapra... hát, a technika világában ezt már nehéz kimagyarázni. Az aláírom, hogy tényleg kell néha az egyedüllét, de hogy egy sms nem fér bele egy hónapig, az meredek.

2011. júl. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ha gondja van oldjuk meg együtt. Milyen már, eltűnik, jön, mi vagyok én kikötő?
2011. júl. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!