Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez? Megijedtem.

Mi lehet ez? Megijedtem.

Figyelt kérdés
Betadine kúpot használtam gombás fertőzésre, és most hogy felnyúltam olyan mintha foszlana bellül a hüvelyem. Mintha bőrdarabok jöttek vna ki. Az miért lehet??
2011. okt. 29. 13:43
 1/8 Lollita válasza:
az orvos irta fel?
2011. okt. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen. De előzőleg is ezt használtam és nem emlékszem hogy lett volna ilyen. Bár nem most volt. Közben menstruáltam és nappal tampont használtam. Nem tudom mitől lehet.
2011. okt. 29. 13:50
 3/8 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az elsőhöz.

Esetleg jódallergiára tudnék tippelni, nem fordult elő hasonló más jódtartalmú készítménnyel szemben?

2011. okt. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nincsen jód allergiám
2011. okt. 29. 13:53
 5/8 Lollita válasza:
hát szerintem a hüvelyed biztos nem foszlik azért az fájdalommal járna biztosan! bár az lehetséges hogy a kúp nagyon erős, és a hámrétegedet marja le, viszont akkor jobb lenne dokinak elmondani a panaszodat mert ez nem egészséges és később komoly és kellemetlen bajaid is lehetnek belőle! mindenképp menj el dokihoz hogy megnézhessen!
2011. okt. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2011. okt. 29. 14:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Valószínűleg erős fertőzésed volt. Ott ahol beteg a bőr, ledobja azt a részt. Nekem is mindég így volt. Én megkérdeztem az orvost és ő mondta. Irrigálással kijönnek a levált darabok. Benthagyni nem ajánlatos, mert bomlik.
2011. okt. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2011. okt. 30. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!