Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért van az, hogy megijedtem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy megijedtem a házasságtól?

Figyelt kérdés

Nos az a helyzet, hogy nemrég megkérték a kezem. Viszont mostanában már nem igénylem annyira a vőlegényemtől a törődést, mint régen... Kezdek tőle elhidegülni, és nem igazán értem, hogy miért van, de szeretném minél hamarabb megoldani a problémát, mert nem akarom elveszíteni!!


Légyszi segítsetek!


Előre is köszi


2009. jún. 7. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Különös dolgot írsz le és nem is igazán értem. Úgy látom, nem a szokásos házasság előtti szorongásról van nálad szó, hanem - ahogy írod is - kezdesz elhidegülni tőle. Ha így van, nehogy házasodj. Nem vagy már igazán szerelmes márpedig az esküvő után se lennél jobban. Akkor pedig miért félsz az elvesztésétől? Fura kettősséget látok emögött. Férjhez menni jó, de csak akkor, ha az ember szerelmes és a másik közelsége jól esik, a törődést elvárja és viszonozza. Enélkül nem szabad házasodni!
2009. jún. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tűnik, megijedtél kicsit. Én is éreztem így, amikor összeköltöztünk a párommal és sülve-főve együtt voltunk. De amikor arra gondoltam, hogy el kellene hagynom, összeszorult a szívem és bőgtem.

Le kell ülni és őszintén elmondani a párodnak, hogy megijedtél, lehet, hogy ő is így van vele. Mindent meg lehet beszélni, tisztázni, de egyedül te dönthetsz arról, hogy szereted-e.

2009. jún. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
a házasság egy jó időre való elkötelezettség.lehet nem a párod miatt érzed az elhidegülést,csak az elkötelezettség miatt. furcsán hangzik,de próbálj meg egy-két napot egyedül tölteni,hogy átgondolhatsd a dolgaidat.ha tényleg vele akarod leélni az életed,érezni fogod az űrt legbelül.ha meg nem igy lesz,még van időd lemondani az esküvőt.
2009. jún. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
természetes reakció, révbe értél és megijedtél, nincs ezzel baj, ne arra koncentrálj hogy megkérte a kezed, menjetek el valahova és fedezzetek fel együtt valamit vagy újra egymást, jót tesz, ne idegeskedj emiatt ha végképp semmi beszélj vele, gondolkodj el mi okozhatja benned ezt az érzést..majdnem egy éves házas
2009. jún. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!