Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzek így? Vélemény,...

Miért érzek így? Vélemény, hogy mi ez bennem?

Figyelt kérdés

néhány nap mulva megyek randizni egy sráccal:)

bejön...és én is neki:$

És nagyon nagyon izgulok már most az jár a fejemben, hogy mit vegyek fel, meg már most pillangók vannak a hasamban:D Pedig még van 2nap addig:)

És félek a szemébe nézni, komolyan. Értitek, hogy értem??:DD Ezt fura leirni, de olyan szinten zavarban vagyok ha belenézek a szemeibe, hogy én ilyet még nem éreztem:D És ha összeakad a tekintetünk zavarodottan elmosolyodok, és belenyilallik a gyomromba és azonnal elkapom a tekintetemet:D Miez?


2011. márc. 10. 15:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezek érzések, amik teljesen normálisak. Gondolom olyan 14-15 körül lehetsz...
2011. márc. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
18éves vagyok:)
2011. márc. 10. 15:57
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát azt is mondhatnám, hogy szerelem.Kérdés hogy valós vagy csak fellángolás!!De ez majd kiderül, előre senki nem tudhatja.

Természetes hogy izgulsz, sőt sztem ha valódi szerelem, el sem fog ez múlni, max csillapodni.

3 éve vagyok a párommal, de mai napig érzem a gyomromban a pillangókat, meg ki ugrik a szívem a helyéről amikor jön haza.De már percekkel az előtt hogy az utcába érne, egyszerűen érzem hogy közeledik.

2011. márc. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ezen mindenki átesik. ki előbb, ki utóbb, de nagyjából mindenki.
2011. márc. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de kezdek szerelmes lenni?:D
2011. márc. 10. 16:20
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerelem:)
2011. márc. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
igen,kezdessz :DD
2011. márc. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ne kapd el a tekinteted, hanem mindig nézz a szemébe, amennyit csak tudsz. Csókra készülj :) az kötelező lesz!
2011. márc. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!