Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megölt bennem minden érzést....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megölt bennem minden érzést. Amit ma tett nem tudom szavakba önteni. Mit gondoltok? Elmúlt és már nem érzek semmit.

Figyelt kérdés

Felmentem msn-re a barátnőmhöz ma este szépen kezdődött minden, 1 hónapja vagyunk együtt már, sőt több annál... Elkezdtem beszélgetni vele erről-arról, amiről szoktunk, majd megváltozott. Elkezdett velem flegmázni, kérdezem mi a baj erre nem mondd semmit csak elkezd alázni szidni... Utűna elborult az agyam én is megírtam neki a magamét. Aztán bekaőpcsolt egy pasit még hozzánk aki engem oltott megint. Utána a gyerek elkezdte dicsérgetni, ő meg majdnem elalélt, úgy viselkedett mintha senkije lennék... Végül msn-en nem szólt hozzám, mondtam neki hogy vége? erre elkezdi: nem miért? mondom akkor mi volt ez a ceremónia? erre ő: semmi csak szarul vagyok de majd beszélünk szia szeretlek ne haragudj rám...

Viszont a baj az, hogy amiket mondott meg ahogy bántott úgy elnyomták bennem az érzéseket hogy olyan vagyok mint egy üres zacskó :O este még tök szerelmes voltam most meg bánatot érzek és fájdalmat de szerelmet már nem. Mi van elmúlt? Vagy ez csak átmeneti most amiért veszekedtünk? Tudom hülyeség az msn, de tönkre tett ezzel most bennem mindent. Kérlek ha tudtok adjatok valami értelmes választ mert magam alá kerültem.

Köszönöm!


2011. febr. 6. 00:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy mit írt neked. Esetleg a beszélgetést átküldhenéd, de mindegy.

Bármi lehet a dolgoban. A lényeg, hogy derítsd ki!!

Lehet valami fogadás volt, megfenyegették, nem is ő írt neked, bármi lehet....

De ne hagyd, hogy hülyét csináljanak belőled!

2011. febr. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem volt szép, amit csinált, de tudni kell hogy valóban ő volt-e??? És miért??? Lehet teszteltek rajtad valamit..
2011. febr. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

áh volt részem 1 "teszt" ben de annak köze nem volt ehhez :P meg 1 hónap után ? érdekes .. nem tudom mi baja volt gondolom vki mondott rólad vmit és hamarabb járt a keze mint az esze


19F

2011. febr. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Moszuke ***** válasza:

hát KB hasonlót éltem át csak személyesen...kivéve a szerelem érzés elvesztése és "a bekapcsolt 3.ik fél" részt.

bnőm egész nap szó szerint szívta a vérem, de már nap végén az is baja volt ha rá néztem vagy levegőt vettem kb... totál kész voltam DE visszafogtam magam nem oltottam le a k*rva anyjába.. sose volt velem ilyen ezért inkább kivártam hogy most mi lesz? szakítani akar? nem szeret? mittomén... ezért tűrtem egész nap és nap végén kezdtem már magam hibáztatni hogy télleg biztos ennyire kibírhatatlan vagyok, meg szar alak..

lövésem sem volt hogy miért teszi ezt velem...


mint utólag kiderült: a barátnőm vérzés előtt volt és a hormonok kissé összezavarták a fejét ezért bánt aznap egész nap, kutyául velem.

aztán aznap este jött a nonverbális bocsánat kérés ölelés formájában, másnap meg jött a sűrű bocsánat kérés meg ilyesmi neten át.. kövi talin meg sűrű bocsánat szavakban...

szegényt már kezdtem megsajnálni annyira látszott hogy bátnja a dolog hogy olyan embernek esett neki "oktalanul" akit szeret....

na de most má tudom hogy ha így bánik velem akkor az miért van és nem fogom mellre szívni.:)


nos... a storyból kiderül mire célzok remélem.. talán ez áll fenn a csajodnál?

2011. febr. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

ez nem normáélis, hagyd a pi.csába

hány éves? 14?

2011. febr. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha valóban a lány írogatott,akkor ez egy burkolt lekoptatás volt.

Sajnálom.

2011. febr. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a sok választ... olyanokat írt, hogy már bizonytalan és nem tudja mi van vele össze van zavarodva... ja és tuti ő volt!
2011. febr. 6. 00:30
 8/12 A kérdező kommentje:
közbe meg leszólt engem hogy egy vad paraszt vagyok fél tőlem már :O de miért??? nem tettem semmit komolyan mondom! elkezdi ahogy ránézek attól is fél :O
2011. febr. 6. 00:31
 9/12 anonim ***** válasza:
Esetleg élőben is beszélhetnél vele és elhúzhatnál a gép közeléből hogy még csak véletlenül se úgy beszéljetek hogy nem élőben történik.
2011. febr. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ja,ez igaz.A csajok nagyon nagy legények msn-en,meg telefonban.

Én nővel alapból nem pötyögök.Mindent személyesen.

Max a külföldi ismerőseimmel skypolok.

2011. febr. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!