Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek bennem van a hiba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bennem van a hiba amiért így érzek több fiú iránt is? 16/L

Figyelt kérdés

Először is bocsi hogy ide írom, de ide értelmesebb emberek írnak.

Szóval egy olyan 16 éves lány vagyok akinek még nem volt barátja. De ha bemutatnak nekem egy hozzám hasonló érdeklődésű fiút, akkor azonnal elkezdem elképzelni hogy milyen lenne vele járni, és azt akarom hogy tetszedjek neki, akkor is ha bizonyos körülmények miatt nem járhatnék vele (pl foglalt, barátnőnek is tetszik stb). Ugyan ez van akkor is, ha előző nap még ugyanígy voltam egy másik fiúval, előtte megint másikkal... És emiatt olyan szemétnek érzem magam a fiúkkal és mindenki mással szemben is. És azt hiszem joggal.

Ennyi idősen ti is sokszor éreztétek ezt? Hogyan tudnám ezt az érzést "legyőzni"? Mert így már néha keverem hogy ki az aki nekem tetszik, és ki az akinek csak tetszeni akarok..Elég fura..

16/L


2011. aug. 13. 14:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak vágysz valakire... A képzelgéssel meg nincs semmi baj.
2011. aug. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az még nem bűn, ha csak elképzeled milyen lenne, akármelyik fiúval is, ezért tényleg nem kell hibáztatnod magad. Szerintem az lenne a gáz, ha nem csak elképzelnéd, hanem rávetnéd magad mindegyikre és próbálkoznál.

Ez ha zavar is saját magadba nézve, egyszer úgyis elmúlik, ha másnem úgy, hogy valakivel járni kezdesz és már nem is lesz érdekes a többi fiúról álmodozni. Azt tanácsolom, hogy ne edd magad ezen, sok tini így gondolkodik, de ne is vesd rá magad agyik fiúra sem, mejd jön magától az a kapcsolat, ha jönnie kell.

2011. aug. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem, egyáltalán nem gáz. írj priviben rám, és elmesélem a saját történetemet is :D
2011. aug. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
egyértelmű... neked kell egy pasi, aki kielégíti a vágyaid ;D
2011. aug. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én is szoktam így érezni. egy éve vagyok túl egy 1 éves kapcsolaton és azóta nem igazán találtam meg a megfelelő pasit. szinte minden pasiról aki a közelembe kerül fantáziálok,hogy milyen is lenne vele, történeteket találok ki, meg ilyenek, persze ezt megtartom magamnak. kicsit beteges, de ez csak azt jelenti,hogy már nagyon szükségem lenne egy másik pasira, aki szeret és én is szerethetem. 17/L
2011. aug. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi az érdeklődési köröd?:P Várjuk kíváncsian XD

f17

2011. aug. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

De akkor miért akarok én tetszeni mindenkinek, ha csak fájdalmat okoznék vele szegénykéknek? :( Még ha nem is teszek érte, erre vágyom..

Abban hogy kell nekem egy pasi lehet valami.

Egyébként az érdeklődési körömet legikább a zene alatt értettem..

2011. aug. 13. 20:03
 8/8 anonim ***** válasza:
Hasonló szituációban a fiúknál / férfiaknál ilyenkor az játszódik le : "úde megdugnám, vajon milyen lehet meztelenül, na és az ágyban?" :D
2011. aug. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!