Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért érzek így a párommal...

Miért érzek így a párommal kapcsolatban? Bennem van a hiba, vagy csak a terhesség csinálja ezt velem?

Figyelt kérdés

Most vagyok 12 hetes kismama. A terhességem elejétől hányok, rosszul vagyok, szinte semmi nem használ. Kb. 1 hete elkezdtek múlni a tüneteim, nagyon örültem neki! Viszont nagyon zavar, hogy amikor a párom bújna hozzám vagy kedveskedne, egyszerűen nem akarom. Nagyon szeretem, nem vállaltam volna a babát, ha nem lennék biztos az érzéseimben, de kiborulok, hogy nem akarok hozzáérni, nem akarom, hogy hozzámérjen. Szinte már rosszul vagyok, ha közeledik felém, hogy szeretkezzünk. Mi van velem? Nem akarom, hogy minden elromoljon köztünk!

Mit tegyek? Segítsetek!


2011. júl. 20. 16:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Én nem értelek komolyan titeket, lányok. 2. babámat várom, de én előtte mindent megbeszéltem a párommal. (Mondjuk annyira nem kellett, mert értelmes ember). Elmondtam, hogy mennyire változnak a dolgok terhesség alatt, és ezt el kell fogadnia a férfinek is. A terhességi hormonok (nézzetek utána!) teljesen leblokkolják a szexuális késztetést, sokszor a 2. trimeszterig is. (épp a baba védelmében). Most vagy felfogja ezt egy férfi, vagy... Néha kedveskedtem neki, amikor "jobb" volt a hangulatom, vagy épp nem voltam rosszul, bőven elég volt neki.

Nem mindenkinél, de nagy átlagban a 3. trimeszterre visszajön a libidó a nőknél, sőt erősödik is. Na, akkor lehet pótolni az "elmaradást"!

2011. júl. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
13hetes vagyok, pontosan igy érzek én is a terhesség eleje óta. Nem tudok mit kezdeni ezzel. Nekem is és a páromnak is rossz. Bizonyára a hormonok teszik ezt velünk. Próbáltam erről beszélni a párommal, de mintha a falnak mondtam volna...Remélem hamarosan elmúlik.
2011. júl. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Vagy tombolnak a hormonjaid, vagy nagyon is megviselt az elmúlt pár hét (rosszullétek, hányás stb.) De inkább ez a kettő egyszerre.

Biztos vagyok abban, hogy ez az érzés idővel el fog múlni. Nekem is vannak olyan napok, amikor még az sem esik jól, ha a férjem hozzámbújik vagy megpuszil. Ezt másnapra mindig "kialszom". Nyugi, javulni fog a helyzet!

2011. júl. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Szia!


Nem arról van szó, hogy a párom nem értené meg! Nagyon rendes, imád minket és biztosan megértené! Csak én félek, hogy miért taszítom magamtól csak a kedveskedését is, amit nem a szexre értek feltétlen. Csak egy puszija sem mindig esik jól, vagy a csók sem! Remélem hamar elmúlik ez a szörnyű érzés! :(

2011. júl. 20. 16:20
 5/9 anonim ***** válasza:
Engem szó szerint kirázott a hideg ha hozzámért. komolyan már kínunkba röhögtünk a dolgon. Ő kedveskedett volna, hátha....én meg összevissza rándultam, jujj de rossz is volt. De megértette, semmi következménye nem volt a kapcsolatunkra nézve.
2011. júl. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!


A lányainknál nem volt ilyen,végig kívántam- a 2. lánynál a 12. hétig szüneteltünk,mert előtte volt egy vetélésem.

Most viszont... már a 32. hetet betöltöttem,és csak az ölelése esik jól! A szexet kicsit sem kívánom! Én a hormonoknak tudom be-meg hátha a baba neme miatt van: nagyon fiút szeretnénk már 2 lány után!



Boldog babavárást és egészséges kisbabát!!!!

2011. júl. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mindenki màs! En 34+5 hetes vagyok és mindig szexelnék, de ez igy van az elejétol kezdve.. Persze màr nem csinàljuk vagy màsfél honapja kb..
2011. júl. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én mindent meg tudok beszélni a párommal, imádok hozzábújni, imádom ha hozzám búj, viszont a szexuális étvágyam a terhességem alatt csökkent. Szerintem ezek a hormonok. 13hkm
2011. júl. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek a bíztató szavakat! Mindenkinek Sok Boldogságot és Nagyon Boldog Babavárást Kívánok! :)
2011. júl. 21. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!