Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány évesek voltatok a párodda...

Hány évesek voltatok a pároddal, amikor meg tudtátok magatoknak engedni, hogy kibéreljetek kettőtöknek egy lakást egy albérletet?

Figyelt kérdés
2011. márc. 10. 20:42
 1/9 anonim ***** válasza:
soha nem laktam alberletben, 18 eves voltam amikor kaptam egy lakast. igy oda koltoztunk. nem tudtam volna slberletet fizetni,max 30 eves koromban
2011. márc. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
19 éves voltam amikor megszültem,vettünk fel hitelt és házat vettünk,amit azóta már törlesztettünk.Albérletbe sose éltem.
2011. márc. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én 20, ő 25, friss diplomával el tudott helyezkedni...

Kezdetben én is dolgoztam, de lehetetlenség lett volna egyetemmel együtt (párhuzamos képzésen...), úgyhogy ő fizette (és roppant kellemetlenül éreztem magam).

2011. márc. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én 21 voltam, párom pedig 23. Ez 3 éve volt.
2011. márc. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
22 és 24 évesek voltunk, bár én előtte is albérletben laktam (lakótársakkal), de addig a szüleim fizették.
2011. márc. 11. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

22 voltam.

Most 29 évesen még mindig albérletben vagyunk :((

2011. márc. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
19 évesen, de külön lakunk albérletben más más varosban. A szüleink sokat segítenek, talán jövőre lakunk majd együtt albiban...
2011. márc. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
18 évesen elkerültem egyetemre,kollégium,1 évig birtam...19 évesen kiköltöztem albérletbe,párom hozzám,akkor még 2 másik lakótárssal,1 évig 4en béreltünk egy nagyobbat,20 éves koromtól egy másfeleset bérlünk ketten,párom akkor 23 volt,mindketten diákként béreltünk,egyetem mellett dolgoztunk,most 23 és 26 évesek vagyunk
2011. márc. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

szerencsére soha nem kellett albérletre költenem, 21 éves voltam, mikor végre beköltözhettünk a saját lakásunkba. a párom szintén.

most vagyunk 23 évesek, ő már dolgozik, én még tanulok.

nem nagyon tudnánk megélni, ha ki kéne dobni az ablakon havi 100ezreket csak a lakhatásra. így fele ennyiből megvan a rezsi, a többit pedig félretesszük valamint elköltjük.

2011. márc. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!