Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más lányokkal közvetlen,...

Más lányokkal közvetlen, viszont a szerelme mellett, aki tetszik neki, gátlásos, félénk egy férfi, ez igaz?

Figyelt kérdés
ez tényleg igaz?még egy 38éves férfire is?hogy aki tetszik neki azzal így viselkedik?
2011. márc. 11. 17:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne igaz? Zavarban van.
2011. márc. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
és ezért gyakran viselkedhet ellenségesen.bunkon,is azzal a nővel?
2011. márc. 11. 17:28
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
A gátlásos, félénk, az igaz, de az ellenségeskedés, bunkóság már egy játszma része. Ne kezdj ilyen pasival.
2011. márc. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
miféle játsza,kifejtenéd?
2011. márc. 11. 17:50
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Azt akarja, hogy Te tegyél meg mindent, hogy ő kedves legyen Veled. Gondolom érzi a ragaszkodásodat. Ha ebbe belemész, sosem leszel boldog, folyamatosan neki akarsz majd megfelelni. Ha pedig megjegyzed neki a viselkedését, azonnal megkapod, hogy ő mindig ilyen volt, ne akard megváltoztatni. Az egyik legrosszabb férfitípus, persze csak szerintem.
2011. márc. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
igen,de van mikor meg annyira kedve,viccelődik,érdeklödő
2011. márc. 12. 05:45
 7/21 anonim ***** válasza:
Fenn akarja tartani az érdeklődésedet, húzd meg - ereszd meg-et játszik, de hidd el 38 éves pasinak nem kellene így viselkednie. Lehet, hogy ez most izgalmasnak tűnik, de hosszú távon teljesen lemerít az állandó hangulatváltozásaihoz igazodni. Vicces lehet havernak, de nem való társnak. Te mennyi idős vagy? Ő ennyi idősen hogyhogy egyedül van?
2011. márc. 12. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

én 18 vagyok, van barátnője.igen és már most kimerit ez az egész hangulatváltozásai.


és eszementen féltkeny vagyok,mikor más lányokkal,hülyéskedik,mikor én is ott vagyok..

2011. márc. 12. 07:40
 9/21 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy semmi vigasztalót nem tudok mondani, egyetlen okos lépés az lenne, ha a környékére sem mennél többet. Legyezgeti a hiúságát, hogy egy ilyen fiatal lánynak is bejön, még az is lehet, hogy továbbléptek, de most borítékolom, akkorát fogsz csalódni, hogy utána már szóba sem akarsz állni a pasikkal. Sorolhatnám, hogy fiatal vagy, mindjárt jön a nyár, stb., de tudom, hogy semmi értelme. Pedig még jellemtelen is, írod van barátnője, de azért fűzöget Téged is, meg ki tudja, még hány lánnyal játszik ugyanígy. És érti a módját, amint az ábra mutatja. Arról nem beszélve, hogy inkább apa-lánya a korkülönbség, éretlen egy pasi lehet, semmiképp sem a biztonságot adni tudó. Tudom, most nem is ez a fontos, de ha összejönnétek, akkor már az lenne.
2011. márc. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

igen csak tudod,ő volt ez első férfi,akiknek,ha beszélgettünk,megnyíltam,önmagam lehettem mellette,nem volt az mint másnál,hogy átgondolom,mit is akarok mondani,az a megfelelési kényszer.


de ez hogy bunkó,ellenséges,máskor kedves érdekéődő,viccelődik, van nem tudom,hogy kezeljem.


1 hete van ez az ellenséges viselkedése.megint

2011. márc. 12. 09:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!