Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Félénk, nehezen megnyíló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félénk, nehezen megnyíló férfi ismerősömről van szó, fiatalabb nálam, de eléggé szimpatikus, egyáltalán nem akarom viszont elijeszteni az egyébként közvetlen stílusommal, ehhez a pasihoz kéne recept, van?

Figyelt kérdés
Kedves, őszinte és okos, csak épp baromi szerény - hogy vegyem rá, hogy ő kezdeményezzen? Tudom, hogy ő akar irányítani, de mi mi van ha én nem akarom "kiböjtölni"?
2010. szept. 12. 11:49
 1/2 A kérdező kommentje:
Sőt! Továbbmegyek: hogy tudod meg egy ilyen nyuszitól, hogy tetszel-e neki, anélkül, hogy elijesztenéd. Túl sokat beleképzelni ugyanis nem akarok a helyzetbe, amíg semmi konkrétat nem tudok. HELP ANYBODY! HELP ME PLEASE!
2010. szept. 12. 13:50
 2/2 anonim ***** válasza:
79%

Jelezd neki hogy bejön neked. Mivel sok fiú(köztük én is) azt gondolja hogy idősebb csajnál úgy sincs esélye mert azok általában a náluk idősebbeket kedvelik.

Van kivétel de ritka hogy vki egy fiatalabb fiúval jön össze, valakinél kizárt hogy nála fiatalabb sráccal járjon.


Ha nem mer lépni és te se akarsz akkor ebből nem lesz semmi, legalább apró lépéseket tegyél felé. Pl kérdezgesd tőle hogy szerinte hogy áll rajtad az új ruhád...stb


Sajnos ha tetszik, ha nem, neked kell bókolnod. Mond hogy jó a haja stb, mosolyogj rá sokat, és amikor már kellően összemelegedtetek akkor hozd elő neki hogy magányos vagy.

2010. szept. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!