Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mostanában hogy-hogy annyi...

Mostanában hogy-hogy annyi fiatal anyukát látok, mikor állítólag kitolódik a szülési kor a nőknél?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt hangoztatják, hogy 30 alatt nem nagyon szülnek a nők manapság, ehhez képest rengeteg 20-25-28 éves anyukát látok.

Most akkor hogy van ez?


2011. márc. 11. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
24 éves lány vagyok és sok volt osztálytársamnak akik velem egyidősek már gyerekük vannak vagy jelenleg terhesek.
2011. márc. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
20%
Bekapták a legyet.
2011. márc. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%

"Állítólag kitolódik a szülési kor..." "...azt hangoztatják, 30 alatt nem nagyon szülnek a nők..."

Ezek mind csak buta általánosítások, azt állítják, azt sugallják, hogy 30 felett szülnek csak a nők! Mintha 20 és 30 között nem volnának kismamák, dehogynem...!

Az én környezetemben is vannak "fiatal" anyukák (a fiatal relatív, mert attól, hogy nem 30 éves, még meggondoltan vállalt babát). Szóval nekem is van pár osztálytársam, kortársam, akik már anyukák.

23/L

2011. márc. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%

ez valószínűleg csak a kis százalék, de én pl aupair vagyok, és sokszor azt hiszik, h a gyerek anyukája(én fiatal vagyok, az anyuka nem).

Amúgy szerintem is elég sok a fiatal anyuka, és ez tök jó, nekem nagyon tetszik

2011. márc. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sokkal fontosabb dolgok is befolyásolják a dolgokat, mint az, hogy az ember hány éves. Ha a megfelelő háttér megvan és elhatározás is, hogy igen, babát szeretnénk, akkor kit érdekel, hogy hány éves vagyok? Aki megbánja, az 30-40 évesen is meg fogja. Szerintem a legnagyobb áldás egy gyerek. Nincs jobb a világon.
2011. márc. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!