Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha a legjobb barátnő...

Normális, ha a legjobb barátnőm barátjára féltékeny vagyok?

Figyelt kérdés
2011. márc. 11. 20:17
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Nem. Ez arra utal, hogy tetszik neked a barátnőd barátja. Kitolás ez a barátnőddel, a barátjával, de leginkább a pároddal (ha van.)Kitolsz magaddal is. Egyszóval próbálj parancsolni az érzéseidnek, az indulataidnak esetleg, kerüld a srácot, így teszed mindenkivel a legjobbat.
2011. márc. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem nem tetszik, nem az esetem. Engem az nagyon zavar, hogy állandóan a barátnőmmel akar lenni, most is úgy volt, hogy átjön a barátnőm, erre lehívta magához... és ez nagyon fáj, mert amikor hármasban elmegyünk bulizni akkor is mindig úgy érzem, hogy próbál kiszorítani, hogy CSAK vele legyen a bnőm...
2011. márc. 11. 20:37
 3/8 anonim ***** válasza:

még csak ne is legyen gyanus, hogy nem ezt jelenti.. nem aa legjobb baràtnöjére féltékeny, hanem a baràtjàra gondolom mert az "elveszi" töle.

Ha eddig minden idötöket együtt töltöttétek és most abból màsnak is ad, nyilvàn nem esik jól, de majd megszokod ha neked is lesz baràtod :)

2011. márc. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy a barátnőm már nem szereti, de nem mer vele szakítani, mert a srác idegbeteg és képes megölni magát... és szívesebben lenne ő is velem.
2011. márc. 11. 20:48
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Leszbi vagy?A barátnőd meg nem a te tulajdonod...
2011. márc. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem, nem vagyok leszbikus, isten ments!

Csupán arról van szó, hogy már nagyon kicsi korom óta ismerem, és testvéremként szeretem. És nekem nem is lenne bajom a barátjával, mert eleinte, amikor elkezdtek járni, akkor tök jóba voltunk... mindenhova hárman mentünk, a barátja is meg én is alig vártuk, hogy találkozhassunk, mert első pillanattól kezdve szimpatikusak voltunk/vagyunk egymásnak. De az utóbbi időben úgy érzem, mintha próbálna kizárni mindenből. És ez kicsit zavar. Jó, persze megértem, szerelmesek, kettesben akarnak lenni... igazából én sem tudom és nem is értem meg magam...

2011. márc. 12. 01:01
 7/8 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, szerintem normális. Én is pont ebben a helyzetben vagyok. A barátnőmmel (huszonévesek vagyunk) sülve-főve együtt voltunk. És nem, nem leszbikus egyikünk sem. Neki nem volt korábban kapcsolata, és nekem sem volt olyan igazán komoly, csak próbálkozások. Hasonló cipőben jártunk, ez is afféle összekötő kapocs volt. Aztán ő szerelembe esett, és most megritkultak a találkozások. Én is nagyon rosszul éreztem magam emiatt, nehezteltem is rá, bár próbáltam megértő lenni, hiszen végül is érthető ez, ha szerelmes az ember.


Neked is csak azt tanácsolom, hogy legyél megértő, bármilyen nehéz. Esetleg óvatosan hozd szóba a dolgot, mármint hogy te mit érzel (és még véletlenül se szólj egy rossz szót se a barátjára), csak olyasmit mondhatsz sztem, hogy olyan rossz, hogy nem találkoztok mostanában túl gyakran... ezzel nem bántasz meg senkit, ha ezt mondod.


Mondjuk azt is írod, hogy a bnőd nem szereti a pasit... ez mondjuk más, mint az én esetem, mert az én barátnőm most hullaszerelmes. Ebben az esetben sem javaslom mondjuk, hogy beavatkozz a barátnőd helyzetébe... azt neki kell érezni, hogy jó-e neki a kapcsolat vagy sem. Szerintem csak a saját érzéseidről beszélj, mármint hogy te szeretnéd, ha több időt töltenétek együtt.


És hát abban is igazat kell adjak a többi válaszolónak, hogy igen, ha neked is lenne barátod, nem éreznéd ennyire a hiányát. Én is sokáig egyedülálló voltam, és nagyon megéreztem, mikor a barátnőmnek lett párja. Viszont most nekem is alakul valami, és így már nem zavar annyira.


Most nem azt mondom, hogy CSAK emiatt keress te is valakit... de ha mondjuk neked is lenne valakid, az tuti, hogy megkönnyítené a dolgot. Csak ennyit akartam ezzel mondani.


26/N

2011. márc. 12. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Nekem is van valakim, vagyis alakulófélben van a dolog... mivel kedden fogok vele találkozni, úgyszólván randizni :)

A barátjára meg egy rossz szót se tudnék szólni, mivel nagyon bírom a fejét, hiszen jó fej és sok mindenben egyetértünk. Hát, akkor majd megpróbálom neki megemlíteni valahogyan a dolgot, csak nem lenne egyszerű, hiszen hétköznap Pesten van este 7ig. Közben tudna találkozni a barátjával, de valahogy mindig hétvégére tolódik, amikor mi is tudnánk találkozni. :(

2011. márc. 12. 03:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!