Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kérjünk bocsánatot a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérjünk bocsánatot a pasiktól, ha az a legjobb barátjára féltékeny és ezért megharagudott rám?

Figyelt kérdés
Na az van h a pasim legjobb haverja szerlmes belém és azt mondta h " ő mindent megfog tenni h az övé legyek"!! És hát nagyon jól elvagyunk a Ádámmal( ő az említett haver) végülis csak msn-en szoktunk jókat beszélgetnii. És tegnap hazakisér Ádám meg Dani( a pasim)és hát felemlegettük ádámmal az az napii beszélgetésünket mns-en. és hát szerintem Danii féltékeny volt vagy nem tudom:S De azóta nem szól hozzám meg ilyenek. És ez nekekm nagyon szarzl esik.
2009. ápr. 11. 17:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát basszus, neked hogy esne ha a legjobb barátnőd a fejébe venné, hogy megkaparintja a pasidat, és mindezek után még hármasban lófráltok, ők ketten meg jókat beszélgetnek MSNen illetve előtted tárgyalják hogy miket beszélgettek???


Én SOHA nem hisztizek semmiért, és nem vagyok féltékeny típus. De ettől még én is kiakadnék, megmondanám a barátomnak, hogy akkor most vagy abbahagyja a jópofizást a csajjal, vagy akkor járjanak ők. Rühellném, ha csak szóbaállna olyan lánnyal, akiről tudom, hogy el akarja venni tőlem.


Szerintem válassz, hogy a párod a fontosqabb, vagy egy haver aki legyezgeti a hiúságod az udvarlásával!

2009. ápr. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért is kisérnek haza 2-en? Miért is msn-ezel a faszid barátjával? Miért is emlegetitek fel a beszélgetéseiteket a faszidnak? Miért is érzed azt, hogy veled akkor most igazságtalan a faszid?
2009. ápr. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát szarul esnee nekem iss:S igazad van. De figyii még 1 kérdés hogyan koptassam lee a pasast??:O mer nekem csak Danii kell. Hogyan kérjek tőle bocsánatót? mármint Danitól.
2009. ápr. 11. 17:30
 4/7 A kérdező kommentje:
Na figyi az van h a pasas(Ádám) mindenhova jön velünk éshát ezellen tenni nem tudok:S hiába mondom nekii h szertnék Danival lenni de hát ő nem megy el .. ha meg mi megyünk el Danival akkor is jön utánunk:S.. Eddig nem jöttem rá h ez milyen sazrul esett nekii:S ajj de hülye vagyok
2009. ápr. 11. 17:33
 5/7 anonim ***** válasza:
81%

Mivel már szerelmet vallott neked, ezért a szitu nagyon egyértelmű.


Én kerek perec megmondanám neki, hogy "Figyelj, ne haragdj, de mostantól szeretném, ha távolságot tartanánk, mert nagyon szeretem a Danit. Tudom, hogy mit érzel irántam, de én nem akarok tőled semmit, és ez így is marad. Nincs benne semmi személyes, de úgy érzem, hogy rosszat tesz a kapcsolatomnak az, hogy ilyen sokat beszélgetek veled, és hogy mindenhova jössz utánunk. Sajnálom, de nekem a kapcsolatom a fontosabb, úgyhogy kérlek hagyj minket kettesben, és ne keress engem."


Durva talán egy kicsit, de sak így érheted el, hogy a srác tényleg eltűnjön/megértse h esélytelen amit akar, és hogy rendbejöjjön a kapcsolatod a barátoddqal.


Ileltőleg szerintem vele is beszéld meg ugyanezt, hogy szeretnéd, ha a haverja nélkül mennétek ide-oda, kettesben, illetve ha még nem tudja, mondd meg neki, hogy a srác el akar venni tőle.


Ez így kerek. Nagyon szilárdan ki kell állnod vagy az egyik, vagy a másik mellett.


Első voltam

2009. ápr. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%
Te élvezed a helyzetet,hogy mindkettő odáig van érted.Gyerekes vagy!
2009. ápr. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
80%
Ha én lennék a pasid akkor én már ugy szábagyürtelek volna titeket hogy helyben összeszartatátok volna magatokat.
2009. ápr. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!