Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitottam a baratommal oktoberben de meg mindig nagyon szerete. Elerni sehol semntudom a sracot. Irjak ra a legjobb lany baratjara?

Figyelt kérdés
Szerintetek mit szolna a srac ha rajta keresztul probalnek vele kapcsolatba lepni?uj telo szama nincs meg.msnre fbra meg sose jon fel. Ti segitenetek a lany helyeben?nincs baratnoje a sracnak es a lanynak van pasija. 18l
2011. aug. 2. 09:57
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Mért szakítottál vele a szereted?? -.-' Mondj le róla
2011. aug. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kerdes
2011. aug. 2. 10:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Első: gondolom betelt és kiborult a bili és most rájött, hogy hiányzik neki a srác.


Kérdezőnek: a srác sehol nincs fenn, iwiw facebook stb?

Ha nincs, akkor tényleg a legjobb a megoldás lenne, hogy egy közös ismerőssel felveszed a kapcsolatot és először puhatolódzol. Hogy az a csaj fog-e segíteni, nem tudom, én azt tudom, hogyha valaki ilyennel hozzám fordulna, még a cinkosa is lennék :)

Tehát segítenék is akár még egy "spontán" randi megszervezésében.

2011. aug. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Masodik koszonom a valaszodat!! Remelem a csaj is igy gondolkodik mint te es valoban segiteni fog nekem ha par perc beszelgetes tan kinyogom mit is szeretnek!facebooon fentvan irtam is az uzenofalara de 3 napja semmi...iwiw nincs neki.
2011. aug. 2. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!