Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mukodhet egy hazassag ha a...

Mukodhet egy hazassag ha a ferj kulfoldon folgozik es ritkan jar haza?

Figyelt kérdés
2011. márc. 12. 10:13
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha szeretitek egymást akkor igen müködhet!

Nálunk pont forditva van én vagyok külföldön apa meg otthon.Persze biztosan nehéz lesz.....de kibirható.

Kellemes hétvégét kívánok nektek!!

2011. márc. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a biztato valaszt. Kellemes hetveget kivanok nektek is.
2011. márc. 12. 10:21
 3/30 anonim ***** válasza:
56%
Nem hivnam ezt hazassagnak, inkabb tavolbol fenntartott kapcsolatnak.
2011. márc. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
90%

Őszinte leszek: szerintem hosszútávon nem működhet. Persze egy bizonyos időintervallumot ki lehet bekkelni valahogy, de hosszútávon semmiképp.


Nyilván most jönnek majd olyan válaszok, hogy de nekik sikerült, az lehet, és gratulálok is, de szerintem a házasságok nagy része rámenne egy ilyen távkapcsolatra.

2011. márc. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
69%

működhet, pont úgy, mintha nem dolgozna távol!

és azért, mert minden esetben csak egy a fontos:


a tiszta szeretet

2011. márc. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos én úgy gondolom, hogy egy darabig talán működhet, de túl sokáig nem. Számomra a házasság attól lesz házasság, hogy vannak közös élményeink, hogy minden nap találkozunk, megsimogatjuk egymást, együtt éljük át a jó és a rossz dolgokat. A távolság ezt nem teszi lehetővé, és úgy gondolom, hogy a közös dolgok nélkül egy idő után sivár lesz!
2011. márc. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Ha szeretitek egymást,akkor működhet! Régen is működött,amikor az apa másik városban dolgozott. Vagy ott is,ahol a férj katona, hajós,és idegenben van.
2011. márc. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
3 eve vagyunk lassan hazasok es van egy msfel eves lanyunk. Par evrol lenne szo, csak azert hogy feljezzuk be a hazat.
2011. márc. 12. 10:31
 9/30 anonim ***** válasza:
70%
Még annyit! Ma már nem gond a távolság! Van telefon és skype is! Ahol viszont csak a szex a fontos,ott nem fog működni.
2011. márc. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
70%
Mind szep es jo amit leirtok, de igy elni az nem hazassagnak hivhato.
2011. márc. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!