Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen dolgokon kaptatok...

Milyen dolgokon kaptatok össze a párotokkal, amikor összeköltöztetek egy lakásba, ahol pl még bútorok sem voltak?

Figyelt kérdés
2011. márc. 12. 11:48
 1/9 napietus ***** válasza:
mi nem szoktunk veszekedni :) a költözés az stresszel jár, szükség van mindkét részről türelemre és kompromisszumkészségre hozzá.
2011. márc. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igazán mi sem veszekedtünk, csak álltunk a sok-sok doboz között a nagy rendetlenségben, és fogalmunk sem volt, mit hová pakoljunk... :)
2011. márc. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 napietus ***** válasza:
100%
reggel 6-kor azt hittem sosem lesz rend :) aztán mikor este 10-kor leroskadtam a fotelbe a tip-top nappaliban és a férjem behozta a konyhából a frissen főzött kakaót, úgy éreztem, ez a boldogság :) a költözésben az a jó, amikor vége van.
2011. márc. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem vitáztunk, boldogok voltunk.

Mostanában szoktunk veszekedni, de szinte mindig én generálom szinte ok nélkül, mivel nincs munkám és rettentő feszült vagyok.

Nagyon csúnya dolog, hogy rajta vezetem le a feszültséget.

2011. márc. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

bár csak már ezen kéne "vitatkozzunk":)


Nálunk a párom a rendmániás, és ez tisztaságmániával társul, férfi létére. Szóval alap dolog, hogy tisztaság kell legyen, különben a páromnak "hányingere" van...legalábbis ezt mondja:D

20-L

2011. márc. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Fú, mi kb. mindenen. Szerintem például igenis kellett étkezőasztal, székek, szerinte pénzkidobás. Aztán 2 ezerért szereztem, és használjuk, szóval ennyi pénzt szerintem megért. De nagyjából mindenért meg kellett harcolnom, hogy egy normális lakásban lakjunk. :)
2011. márc. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Most komolyan egyszer azon, hogy milyen bútorok lesznek !

Amúgy nem veszekedtünk, egy ilyen alkalom volt, de nem volt vészes. Hű mi két évig voltunk matracon, és egy négyfiókos kisszekrényen, ja és egy fekete bőrfotel, amiből játszhatta a videójátékát. Tv-nk is volt a 4 fiókoson.

2011. márc. 13. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nah, hát én örököltem pár teljesen használható, valamennyire még talán divatos, de mindenképpen hasznos és a lakásomba illő szekrényt, fotelt, polcot. nem mellesleg számomra eszmei értékük is volt, szóval ingyen sem kellett volna új vagy másik.


erre a kis drága kiborult, h ez milyen ocsmány, ez nem jó. kérdeztem: veszel másikat? ilyen jól állsz? vagy attól félsz, h a barátaink átjönnek és lefikázzák? mert szerintem egyik lehetőség sem áll fenn. kellett neki magyarázni egy ideig míg felfogta, hogy nekem ez a bútor kell, én ehhez kötődök.

sajnos akkor egyszer annyira felhúzott, hogy elkezdtem az "ez az én lakásom, nem szólsz bele" dumát, mivel tényleg az én lakásom, és ő a kis laptopján meg a gatyáin kívül csak a két szép szemét hozta ide.


aztán azóta nem szólt be miatta, belátta h tényleg jó bútorok, ő pedig vett a spórolt pénzén egy 12 éves csotrogányt, amibe én nem szóltam bele :D


23l

2011. márc. 13. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 napietus ***** válasza:
egyébként én minden házasságot tervező párnak "kötelezően" előírnám, hogy költözködjenek előtte együtt. sok minden kiderül: mennyire tudnak a közös boldogulásért együtt dolgozni, mennyire tudják a nézeteltéréseket tisztázni, mennyire képesek egymást elfogadni, mennyire passzolnak össze az elképzeléseik stb. sokkal jobb mintha a 3. gyerek után derül ki, hogy mégse frankó az ügy...
2011. márc. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!