Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor férjhez mentetek, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor férjhez mentetek, vagy összeköltöztetek a párotokkal, már mindent rendesen tudtatok főzni?

Figyelt kérdés
Kort nemet is írjatok!21/L
2010. júl. 30. 09:18
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem ez tök mind1.. idővel beletanul. különben is én akivel most vagyok lány minden nap vele vagyok és közösen sütünk meg ilyenek .. és úgy majd közösen megtanuljuk.
2010. júl. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Amikor összeköltöztünk akkor már szakácskönyvből szinte mindent meg tudtam főzni.19 voltam amikor összeköltöztünk,tavaly volt a lagzi :)

Sógornőm szinte semmit nem tudott megfőzni amikor a tesómmal összeköltöztek,de hamar beletanult.

én 22/L

2010. júl. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Alig tudtam egy-két dolgot főzni:) Aztán vettünk egy jó szakácskönyvet (Hováth Ilona) és szép lassan -jó pár ehetetlen próbálkozást követően- egész jó "szakácsnővé" váltam!
2010. júl. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én 23 évesen egy szakáccsal költöztem össze. Nem is tanultam meg főzni( persze a legalapabb dolgokat tudtam már előtte is), mert mindent ő csinált olyan szakácsosan.


A mostani párommal 2 éve költöztünk össze és akkor sem tudtam mindent főzni, de elővettem a szakácskönyvet. Ma már szerintem szakácskönyvből mindent meg tudnék csinálni. A hétköznapi kajcsik persze mennek fejből. 28

2010. júl. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudtam, szerintem sokan nem tudnak, de a mai világban mindent egyszerű megtanulni, szakácskönyv, internet.
2010. júl. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én sok mindent már tudtam főzni mikor előző párommal összeköltöztünk. Mikor kicsi voltam mindíg a konyhában lógtam, mikor szüleim főztek. Ők pedig tanítgattak. Szval tudtam főzni. Viszont van pár dolog amit még sosem csináltam. A mostani párom kedvéért már több ételt is megtanultam főzni. Mondjuk a mai fiatalok közt nem ritka h semmit nem tudnak főzni. Tesóm barátnője sem.
2010. júl. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

senki se tud mindent megfőzni, de ha már egyszer megfőzött valamit receptből utána megy simán... én is tudok főzni sokmindent fejből, de akármit megcsinálok, ha megnézem a neten a receptjét


20/L

2010. júl. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!