Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan alakult a kapcsolatotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan alakult a kapcsolatotok a párotokkal miután összeköltöztetek?

Figyelt kérdés
Én 20 éves lány vagyok a párom pedig 22 éves!Egy év múlva össze szeretnénk költözni!Már most akartunk volna idén, de pénzügyi problémák adódtak!Írjatok kinek hogy sikerült!!Véleményeket
2011. júl. 31. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Nekem nagyon tetszett amikor összeköltöztem párommal, de viszont megúntam. Persze nem azért mert együtt laktunk, hanem mert sehova sem engedett. De az tény, hogy amikor az emberek összeköltöznek, sokkal de sokkal jobban megismerik egymás jó és rossz oldalát is. Erre sajnos számítani kell. De sok szerencsét. !
2011. júl. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát jól megismertük egymást. Túlságosan is. Jobban ismerem mint a saját anyja. Ez neki hátrány. Mert kiderült hogy nem bír megmaradni. Folyton másoknak csapta a szelet, meg én is kellettem neki otthonra. Gáz volt. De nálatok nem biztos hogy így lesz. Sok sikert.
2011. júl. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tök jó volt, aztán fél év múlva vége lett.
2011. júl. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én 21 évesen költöztem össze a barátommal. Akkor 1 évig együtt laktunk és nagyon jó volt, utána anyagi meg minden egyéb gond miatt külön kellett költöznünk. Mikor 1 év után megint rendeződtek a dolgaink, megint összeköltöztünk és együtt laktunk másfél évig... Akkor pedig valahogy minden tönkrement, azt hiszem mindketten megváltoztunk és egyszerűen csak szenvedtünk az együttéléstől amire a kapcsolatunk is ráment.

De szerintem ez attól függ, hogy amúgy milyen a kapcsolatotok, önmagában csak felerősíti azt, amit épp átéltek együtt: ha jól megvagytok, akkor azt, ha gondok vannak, akkor meg azt.


Mondjuk hozzátenném, hogy bennem fel se merült, hogy esetleg rosszul is elsülhet... És 1 év hosszú idő, addig még bármi lehet...

2011. júl. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!