Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után fog normalizál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után fog normalizálódni a helyzet? Nálatok mennyi idő kellett, hogy boldogok legyetek, amikor összeköltöztetek a párotokkal?

Figyelt kérdés
Nagy reményekkel vágtunk bele az önálló életbe. Mindketten akartuk az összeköltözést, de most pár nap után úgy érezzük, hogy mégsem ez az amit akartunk, vagy nem is tudom. Nekem összességében tetszik, élvezem, hogy főzök a barátomra, hogy magunk vásárolunk, hogy takarítunk, önállóak vagyunk, csak valahogyan azt érzem, hgoy a barátomnak ez annyira nem tetszik. Vagyis nem örül a melegvacsorának (pedig előtte otthon ilyen sosem várta), hogy nem örül, hogy tiszta helyen lakhat, hogy magunk vagyunk. Ő azt mondja, hogy azért, mert még be kell rendezkedni (nem mindent tudtunk kipakolni, mert még várjuk, hogy meghozzák a szekrények egy részét, és dobozból élünk), meg van pár dolog, ami javításra szorul. Tény, hogy vannak még gyerekbetegségei a lakásnak, de sokkal felszereltebb, komfortosabb, mint ahol eddig lakott, és én tényleg mindent megpróbálok, hogy otthonos legyen, meg ő is barkácsol, amit kell, de én azt hittem, hogy boldogabb lesz. Változhat még ez? Vagy mostantól ilyen befordult lesz? Amúgy egy életvidám humoros srác, de most nem is viccelődik már. Mit tehetnék? Amit én megtehetek, azt megteszem (meleg kaja, sütemény, szex, tisztaság), de ennél többre nem futja tőlem.
2011. febr. 24. 18:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát te maximálisan megteszel mindent, de ha lehet kérni még vlmit: egy pici türelmet. Tudod ez egy nagy változás az életében,pláne ha te vagy az első nő akivel összeköltözött., van aki az ilyen nagy változást nehezen dolgozza fel. Lehet h tulságosan fél az újtól. Talán segit ha dicséred amikor barkácsol és adsz neki egy csókot.. Sztem várj kicsit..22f
2011. febr. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem már azt szeretné ha minden a helyére kerülne.értem ez alatt azt h végre berendezkedjetek normálisan meg ilyenek.mikor én anno összeköltöztem a volt párommal,ő is tiszta depis volt amég minden normálisan a helyére nem került.aztán tök jól eléldegéltünk utána normálisan.:)szerintem nincsen semmi baj nálatok sem.ha nem akarna veled élni össze sem költözött volna veled,hidd el.
2011. febr. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem is türelem a lényeg, összeköltözés az nagy dolog, sok kompromisszum meg minden, össze kell szoknotok úgyis.Ha valamennyi idő után úgysem működik akkor nem illetek egymáshoz.Az a jó egyébként az összeköltözésbe, hogy hamar kiderülnek a dolgok, és látja mindkét fél, hogy van e értelme a kapcsolatnak, hiszen, ha úgy nem jöttök ki, akkor fölösleges bármiről is beszélni, mivel egy házasságban sem csak találkozgatnak egymással nap mint nap.
2011. febr. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!