Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak? Tesóm...

Most mit csináljak? Tesóm gyereke kórházba van, és az én pénzemből fizette kia szobát h ott tudjon aludni a gyerekkel.

Figyelt kérdés
Tegnap mielött elmentem volna dolgozni,megkértem tesómat h ha már úgyis megy gyógyszertárba váltsa ki nekem a fogamzásgátlómat. Adtam is neki pénzt. De mivel a gyerek rosszabbul lett be kellett vinni a kórházba. Nekem ma bekéne vennem a fogamzásgátlómat,nem tudok senkit aki ugyanazt szedné mint én h tőle kérjek kölcsön. Pénzem nincs,mert már leadtam itthon(abból feladtuk a számlákat),meg fel adtam a telefonszámlám,meg a tv részletet,és már el is fogyott a pénzem. Az utolsó 5000Ft-omból akartam kiváltania gyógyszert. Anya se tudott pénzt adni tesómnak mert tőle meg már levonták a lakáshitelt. nem tudom mit csináljak. Tesóm csak 20-án kap pénzt,akkor adja vissza az én pénzemet. Nem értem miért kellett neki előre kifzetni a kórházi szobát :S Anya engem nevez önzőnek,h csak magammal foglalkozom. De hát aktív sexuális életem van,már egy éve szedem a gyógyszert nem hiszem,h jót tesz a szervezetemnek ha most egy hónapra leállok.
2011. márc. 12. 13:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
32%
szerintem nem lesz semmi bajod. Egy hónapot kihagysz, utána szeded megint...és igen, kicsit tényleg önző vagy. az a gyerek nem jószántából került kórházba...:-S
2011. márc. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 anonim ***** válasza:
37%
Nem nagy tragedia. Vedekezz kondommal, vagy 20-ig bird ki szex nelkul.
2011. márc. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/71 A kérdező kommentje:
párom is szerdán jön hozzám,és ő kifejezetten utálja a gumit. ő tudna pénzt adni gyógyszerre,de 5 nap kihagyás már sok
2011. márc. 12. 13:14
 4/71 anonim ***** válasza:
86%

Tesódnak kölcsön kellet volna kérnie azt a pénzt.Ha gyerekről van szó,ha nem...nem az övé volt.Nem vagy önző,akkor lennél az,ha KÉRÉSRE nem adod oda.

Nem lesz semmi bajod,ha nem szeded.

2011. márc. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/71 anonim ***** válasza:
47%
Kénytelen lesztek gumit használni. A párod talán hajlandó besegíteni ebben. Addig, amíg nem tudod kiváltani a gyógyszeredet, kissé csökkentsd az aktivitásodat.
2011. márc. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/71 anonim ***** válasza:
77%
Mondjuk kérj kölcsön egy barátnődtől, és szerdán megadod neki, ha a barátod megjön.
2011. márc. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/71 A kérdező kommentje:

A párom külföldön dolgozik,egy hónapba itthon van 4-5 napot. Ha kihagyok egy hónapot,megint egy hónap mig hatni kezd a gyógyszer.

Tesóm utólag is fizethetett volna a kórházba miután a kicsit kiengedték,ha annyira nem lett volna pénz akkor kértem volna a barátomtól.

2011. márc. 12. 13:17
 8/71 A kérdező kommentje:

Utálja a gumit a párom. Mikor összejöttünk meg is mondta h vagy elkezdek gyógyszert szedni,vagy hagyjuk az egészet.


nem tudok senkit se akitől tudnék kölcsönkérni. Nincsenek olyan barátaim akiktől tudnék pénzt kérni,nem vagyok társasági ember

2011. márc. 12. 13:19
 9/71 anonim ***** válasza:
66%

Egy havi kihagyástól semmi bajod nem lesz és az se katasztrófa ám, ha egyszer nem közösülést jelent a szex, anélkül is lehet ám örömet szerezni egymásnak...


OFF Mióta kell fizetni a kórházban azért, hogy a gyerek mellett maradhasson a szülő? 14 éves korig alapjoga a gyereknek, hogy a szülő ott legyen vele minden vizsgálaton...

2011. márc. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/71 anonim ***** válasza:
39%
Akkor marad az uborka.
2011. márc. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!