Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz, milyen öregség...

Mit gondolsz, milyen öregség vár rád?

Figyelt kérdés
Kell, hogy gondolj erre az időszakra is, hiszen el fog jönni. Hogyan készülsz rá, mik a reményeid?
2011. márc. 12. 21:09
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
85%

remélem,hogy egészséges maradok jó sokáig. Szüleim hetvenen felüliek, egészségesek, rendszeresen sportolnak,sokat utaznak, sokat unokáznak, lassan dédunokáznak.

ennyit szeretnék én is.

2011. márc. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
64%

Takarékoskodunk havi szinten fizetünk a párommal egy számlára / igaz, az a gyerekek tanulmányaira, lakására vagy lagzijára fog elmenni.

Mindkettőnknek van baleset- életbiztosítása.

Több lábon állunk, így ha egyik helyről megszűnne a pénz szerzési lehetőség, ott van a többi.

Nagy családot szeretnénk / jelenleg egy gyerkőc és egy pocaklakónk van/, hogy egymásra is számíthassunk, ha úgy hozza az élet. De amúgy ha nyüg leszek a gyerekeimnél, irány a szoc.otthon.


Női megérzés, de szerintem 40-45 évnél tovább nem fogok élni :) Így a nyugdíj miatt legalább nem kell aggódnom.

2011. márc. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
43%
Jelenleg van majd 800 millióm a bankban, van egy nagy cégem, egészséges vagyok, van egy boldog családi életem két gyerekkel, 48 éves leszek jövőre. Amitől kicsit félek az az egészség esetleges megromlása, de bízom benne hogy még sokáig bírom a strapát. Valószínűleg 60 éves koromig dolgozom majd, mivel szeretem amit csinálok és emberek felé is felelősséggel tartozom, utána remélem a leendő unokákkal fogok főleg játszani. Ha Isten is úgy akarja.
2011. márc. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 A kérdező kommentje:
Arra /is/ gondolok, hogy ki fog eltartani benneteket? Úgy értem, ha már leesel a lábadról, gonzosára szorulsz, mi lesz veled?
2011. márc. 12. 21:21
 5/51 anonim ***** válasza:
100%
Hát, remélem megélek már a nyugdíjból, egész nap otthon leszek, szedem a gyógyszereket és nem csinálok semmit... Habár nem hinném hogy megélem, de ha mégis, így szeretném.
2011. márc. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
63%

már most várom a halált...

nem tudom hogy fogok lehúzni még 50

2011. márc. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
86%

Hogyan készülök? Gürizek de már külföldön hogy a sok okostojás "szakember" által mostanában emlegetett öngondoskodást megvalósíthassam, viszont még fogalmam sincs mi lesz öregkoromban. Na jó látom magamat egyedül remeteként (mivel finoman szólva ma sem vagyok társasági ember). Micsoda kilátások...

Ja és nyugdíjat én már nem fogok kapni az is biztos (azt se fogják tudni az emberek hogy mi a fene volt az).

22/F

2011. márc. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
69%

A válasz írója 63%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:19

Bocsi az off-ért,de te dicsekedni jársz ide? :D Mert szinte mindenhol leirod az anyagi helyzeted,ami szép és jó,gratula hozzá de mikor az országban sokaknak filléres gondjai vannak,nem biztos hogy azt szeretnék olvasni hogy: 800 millám van a bankban,meg hogy szinte milliárdos vagyok.

2011. márc. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
89%

első vagyok

nem hiszem,hogy elkéne tartani, el se várnám a gyerekeimtől. és se tartom el a szüleimet. dolgoztak rendesen, van miből éljenek. Nekem is lesz.

2011. márc. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
46%
Sajnálom, nem tudtam hogy csak azok írhatnak akik rosszul élnek. Amúgy ez nem dicsekvés, hisz nem tudja senki ki vagyok. A dicsekvés, nagyzolás az amikor szemtől-szembe csinálja az ember, és direkt bántóan. De elnézést, ha ezzel megbántottam valakit.
2011. márc. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!