Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hédi névről első gondolat?...

Hédi névről első gondolat? Tetszik? Milyen ember lehet egy ilyen nevezetű fiatal lány?

Figyelt kérdés
2011. febr. 13. 10:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%
másodunokatesómat így hívják, és aranyos lány :)
2011. febr. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%
Nekem nagyon tetszik, de csak így,hogy Hédi. A Hedvig az nem. Egy magas, szőke nőt tudok elképzelni Hédinek.
2011. febr. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
76%

Akkora hülyeség ilyen kérdéseket feltenni (láttam már feltetted ugyan ezt pár névvel)

Úgyis mindenki valamelyik azonos nevű ismerőséből fog kiindulni, vagy vmi sztárból (az előző pl valószínűleg Heidi Klumból...)

Nekem spec a stréber, bajszos gimis osztálytársnőm jut eszembe róla.

2011. febr. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
73%
Nekem meg egy fehér hóbagoly.
2011. febr. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
48%

Nekem egy magas, szigoru, soha egy mosoly az arcan kardot nyelt no jut az eszembe a Hedi nevrol.

Most hogy megneztem, hogy mit is jelent (harc), fantaziamtol nincs is messze.


De lehet egy kis kecskehajto bavariai szoke, befont haju kislany, ki jodlizik a mezon.

2011. febr. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
73%
Hedvig. Nem tetszik. Sokan azt hiszik fiú név.
2011. febr. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
37%
Mint egy boci, kötényben.
2011. febr. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
38%
Nem tetszik és tényleg mimndenki engem néz hülyének, mikor azt mondom, hogy női név. A becézett alak meg még rosszabb, mint valami háztartási gép neve. xD
2011. febr. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nos, kedves előző, az anyukámat erről a háztartási gépről nevezték el. :) Na de nincs harag. :D

Szóval...nekem anyukám Hedvig. Mivel ez egy kemény név, és a jelentése harc, ezért mindenki azt hiszi, hogy egy mufurc mosolytalan valaki. Hát nem az.

Hédiként lágyabb, de nekem akkor is tehenet hajtó svájci kislány jut eszembe (Heidi). Meg a csoki, a Heidi csoki. Szóval így hogy Hédi, nem szeretem. Meg egy kutya név. Borzalmas...

Szóval ha már ennyire tetszik a név, akkor Hedvigként add a gyerekednek, aztán majd eldönti, hogy a kemény vagy a lágyabb formát használja.

De csak akkor ha ki szeretnél cseszni vele egy életre. Igen szar amikor felveszem a telefont és XY Hedvig urat keresik. Pfff...

Volt olyan amikor megkérdezték anyu nevét, mondtam hogy Hedvig, erre rávágták, hogy nem az apádat kérdeztem. Nekünk külső szemlélőnek ez baromi vicces, de az aki ezzel a névvel él, baromi rosszul lesz ezektől a poénoktól.

2011. febr. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek egy ilyen nevű lányt, szóval nem nagyon tudok elvonatkoztatni. Ő egy kedves, szőke, visszafogott, okos és értelmes nő, szeret bulizni is, nagyon hűséges és komoly tervei vannak az életet nézve.
2011. febr. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!