Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Elszeretném karácsonyaba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elszeretném karácsonyaba jegyezni a barátnöm és az apósjelöltem szigorú ember és régimodi a lány 17L én 22F mit mondtok hogy csináljam hogy adja nekem a lánya kezét?

Figyelt kérdés
2011. febr. 27. 18:14
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
A legjobban akkor jártok, ha nem kéred meg. Tizenhét éves!!! Én harminc vagyok és most mentem férjhez, előtte évekig együtt laktunk. Miért sietni? Mióta vagytok együtt? Együtt laktok? Hidd el, inkább várj, jószívvel mondom...
2011. febr. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem még egy kicsit várj vele. Ha egy-két év múlva is így gondolod, akkor kérd meg a kezét. Ha régimódi az apósjelölt, akkor gyereknek tekinti még a lányát ebben a korban.
2011. febr. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%

Kétféleképpen sülhet el:

1. az após fel fog háborodni hogy mit akarsz a 17 éves lányától

2.tetszeni fog neki, hogy komolyak a szándékaid.

De az elsőt tartom valószínűbbnek.

2011. febr. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Nem volt elég az előző 18 válasz?
2011. febr. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
3-4 évet várjatok, addig az eljegyzési témával NE hozakodj elő. Még kiskorú a lány, szerintem, nem is tudja pnotosan, hogy mit várhat az élettől. Még most ismerkedik meg majd a felnőtted dolgokkal, életvitellel, ezt tartsd tiszteletben.
2011. febr. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
Eljegyzés helyett egy nyelvtankönyvet forgass (:
2011. febr. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%
Másfél órája tetted fel ezt a kérdést, ebben a témakörben. Nem volt elég a válasz? Ha ennyire hülye vagy, hogy nem tudod eldönteni magadtól + ennyi válasszal, akkor inkább tegyél le az eljegyzésről is....
2011. febr. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem NE kérd meg egy 17 éves lány kezét. Nem kell jegygyűrűvel villogni a suliban. Másra meg úgyse jó ebben a korban...
2011. febr. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
az előbb még csak le akartál feküdni vele.
2011. febr. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!