Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a gond? Esetleg más...

Mi lehet a gond? Esetleg más ötlet?

Figyelt kérdés
Van egy videóm, amire rá mondtam egy kísérő szöveget Windows Movie Makerrel csináltam mindent, tök sokat dolgoztam rajta, de amikor rá megyek arra, hogy Filmfájl mentése elmegy 3%ig , aztán folyamatosan megy fel a hátralevő idő már 564 percnél járt, amikor leállítottam. Nem akarja elmenteni. Ennek mi lehet az oka? Más programmal megtudom ugyan ezt csinálni?
2011. nov. 6. 14:03
 1/2 anonim válasza:
Codec hiba, szedd le a K-lite codec packot. Nekem is volt ilyen hiba igaz nekem nem movie makerben de ez megoldotta.
2011. nov. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Letöltöttem, és most amikor el akarom menteni azt írja ki, hogy "A Windows Movie Maker nem tudja a megadott helyre menteni a fájlt. Győződjön meg róla, hogy továbbra is elérhetők a filmben felhasznált eredeti forrásfájlok." Próbáltam másik mappába menteni, de nem engedte akkor sem. Ha tudsz akkor segíts légyszi az előző válaszodat meg köszönöm.
2011. nov. 6. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!