Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kezdjek apámmal? Teljesen...

Mit kezdjek apámmal? Teljesen tönkretesz.

Figyelt kérdés

Pár napja rendet tettem a könyvespolcon,és egész héten b*szogat hogy rendezzem vissza,de borzasztó zsúfolt volt,össze-vissza voltak a könyvek,nem nézett ki sehogy. Hát mivel senki nem tette rendbe,megcsináltam én,most pedig vissza rakatta velem az egészet,tettem oda díszeket,azokat hagyta..De nemis ez a bajom hogy a munkámat semmibe veszi..,hanem hogy folyton kritizál,mindennek elhord,mindig én vagyok a fekete bárány,de azt nem veszi észre,hogy a hugom lóg a suliból,nem tanul,flegmázik,mindent csinál csak azt nem amit kéne,vagy csak nagyon ritkán.Most fekete lett a hajam,mert iszonyatosan untam a szőkét,és át akarja festetni,nem képes elfogadni.Ha bosszús,akkor rajtam tölti ki,de úgy a családból mindenki.

17L


2011. márc. 13. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:
13%
Kívánom hogy ezek legyenek a legnagyobb problémáid az életben...
2011. márc. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%
Akik vették a fáradtságot hogy lepontozzanak azok most vegyék a fáradtságot és írjanak valami értelmeset ha szerintük nincs igazam...
2011. márc. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
17 éves vagy. Van, akinek ilyen korban nincs minden baja a szüleivel?
2011. márc. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Szard le. Tudod, hogy nagyon idegesítő, de valljuk be: mit tehetsz? Erősebb, tapasztaltabb. Harcolj az álmaidért, hogy majd 20 év múlva jól a képébe röhöghess! ;)

Amúgy meg ne a húgodra figyelj. Keresd magadban a hibát, aztán ha nem megy, én azt is kipróbálnám a helyedben, hogy mikor vitatkozik veled, próbáld flegmán, vicces szövegekkel kitérni előle, hogy nevetés legyen a vége! Hajrá, szurkolok neked!

2011. márc. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én felpontoztalak, első, mert ugyanez jutott eszembe.


egyébként tény, hogy mikor tini az ember, az ilyen gondok sokkal nagyobbak, mert nekik ezek a problémák, a szülők, a suli, szerelmek; nem fájhat a feje minden tininek a világ sokkal nagyobb gondjai miatt.

Kérdező! Lesz ez még így sem! tudom, baromira vigasztaló vagyok. az apám engem most is kiidegel sokszor, pedig már felnőtt vagyok, dolgozom, párom van. Mégis mindenbe beleszólna. Mást nem teszek, mint lesz*rom, vagy ha kedvem van, vitázok vele.

22L

2011. márc. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
9%
első! én is felpontoztalak! igazad van
2011. márc. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!