Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen tönkretesz! Mit...

Teljesen tönkretesz! Mit csináljak, hogy tudnám elfogadni így magam?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok.Sokan mondják hogy szép vagyok,jó az alakom,divatosan öltözködöm,kedves,megértő és segítőkész szóval nagyon sok jó belső és külső tulajdonságom van több ember szerint. Szeretem magamat úgy ahogy vagyok,még is ott van az orrom,ami hosszú,görbe. Egy elég nagy görbe van benne,ami a profil képemet tönkreteszi,vagy elég elfordítanom a fejem és már is látszik hogy milyen nagy. Egy normális kép sem készül rólam,egyiket se merem feltölteni bárhova is.Az utcán legtöbbször gátlásos vagyok... Régen az osztálytársaim,évfolyamtársaim nagyon sokat piszkáltak,kiközösítettek az orrom miatt. Azóta sokat változott a helyzet,lettek barátaim,barátnőim... de még is rondának érzem magam emiatt. Volt hogy napokon keresztül csak sírtam,nem mertem tükörbe nézni,nyugtatóztam magam.

Mit tehetnék hogy így is elfogadjam magam? Napról napra csak rosszabbul érzem magam,meg akarom műttetni... Nyugtatókat szedek stb,pedig tudom hogy ezzel nem lesz jobb...

Segítsetek


2011. aug. 1. 01:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
Mit csináltál?!Nyugtatóztad magad azért mert kicsit nagyobb az orrod az átlagnál?-.-" Ilyet ne csinálj többet.
2011. aug. 1. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%

És honnan szerzed a nyugtatókat???

Amúgy meg nekem is nagyon nagy az orrom,én is utálom magam emiatt,de valahogy nem érdekel.Van barátom,és így szeret ahogy vagyok.....:)

21/L

2011. aug. 1. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Meg amúgy is ha mondják h szép vagy meg minden akkor nem értem mi a kérdés?!
2011. aug. 1. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Készíttess más emberrel képet magadról,kicsit messzebbi képeket..aztán közelebbieket is.Nézz bele a tükörbe,és mondogasd el magadban,hogy szerinted mi a jó rajtad..szóval mondjad,hogy neked szép a hajad,szép a nem tudom milyen testrészed is..:D csak annyi az egész,hogy te nagynak tartod az orrodat,meg görbének..stb. Lehet,hogy valakinek meg ez fog rajtad megtetszeni:)

Szerintem az ember orra egy olyan kevés részlet a testéből..meg nem azért lesz valaki valakinek a felesége,mert szép az orra!!Hidd el,hogy a nagy orrúak,vagy aki csúnya vagy kövér..vagy bármi hibája van..az is találhat magának férjet,pasit!

16/L

2011. aug. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

hát nekem is undorító orrom van...nem görbe, hanem a vége olyan, mint krumpligumó.

és mivel csóró vok, talán 10 év múlva megműttethetem.

a legszebb fiatal éveimben ront el.

de a ronda orrom ellenére is tetszek sok srácnak, azt mondják, hogy olyan lenyűgöző a szemem, hogy csak azt nézik ( ami jó, m a homlokom is undorító nagy)

szal lehet, hogy ettől még összeségében te jól nézel ki, hogy nagy az orrod.

én pl. kitaláltam néhány b.nőmmel, hogy játékból modellkedünk és csinálunk képeket, meg tudok photoshoppolni hátteret...és lesz 1 nagy füzetünk, a legjobb képeinkkel, hogy az unokáink is lássák, h milyen dögösek voltunk. meg önbizalmat ad. :D

és én is azt hittem, rólam, csak rossz fotó lehet...de nem :D b.nőim találtak olyan beállítást, ahol elviselhetőbb. pl. nekem teljesen szemből lesznek jók a képek.

sztem te is csinálhatsz hasonlót. :D

és fel a fejjel, nem 1 orron múlik a dolog

20/L

2011. aug. 1. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Hailey13 ***** válasza:

teljesen megértelek, ugyanez van velem.főleg akkor vettem észre amikor szemüvegről kontaktlencsére váltottam. mondjuk nekem nem sokan mondták, konkrétan egy fiú hogy zsidóorrom van, ráadásul csak kötözködni akart mert már intenzíven próbálkozik:D na mindegy akkor legszívesebben megöltem volna xd sokáig gondoltam hogy majd megműttetem, de most már szerintem hülyeség lenne.

nézd meg Justin Timberlake orrát, de szerintem Paris Hiltoné is elég érdekes:D

vagy pl Lady Gaga azt nyilatkozta, bármikor átplasztikáztatná az orrát, de nem akarja megsérteni az apját, mert tőle örökölte:D

szóval szerintem semmi gáz:D

2011. aug. 1. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ismerek egy lányt viszonylag nagy, görbe orral, és akár hiszed, akár nem, imádom rajta! :) Nem vicc, olyan vonás, amiért bolondulok. Ja és nekem meg az egyik szemem kicsit lejjebb van mint a másik :D
2011. aug. 1. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha téged ennyire zavar, egyetlen egy olyan válasz sem fog megnyugtatni, hogy ugyan, ne aggódj, jó az. Szóval, ha annyira meg akarod műttetni, akkor még pár évig muszáj leszel ellenni vele, mert az orrot nem műtik túl korán, még várnod kell pár évet. Addig is, akár spórolhatsz is rá. :)


Nekem is mindenki azt mondja, hogy de hülye vagyok, nem is széles, az orrom, de nem érdekel, én élek együtt vele, én veszem észre minden egyes alkalommal, mikor meglátom magam, hogy de ronda orrom van, így megcsináltatom és csak az nyugat meg, ahogy gyűlik az ára meg közeledik az időpont.

2011. aug. 1. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem is a görbe orr a kedvencem! Nem mondom h ne műtsd meg, mert ha ennyire zavar h ilyen lelki stresszt okoz nálad akkor inkább műttestd meg csak ne aggódj ilyenek miatt :S

Amúgy sztem a görbe és a "karvaly" orr a legdögösebb! Karaktert, egyéniséget ad az arcnak! viszont az ilyen semmilyen pisze orrok nem tetszenek. szóval ízlések és pofonok. + észrevettem h gyakran határozottabbak azok az emberek akiknek ilyen hangsúlyos orra van. lehet nincs összefüggés, de sztem akkor is jól néz ki:)

2011. aug. 1. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nagyon ritka, hogy egy pozitív összképet egyetlen testrész elrontson. Senki se hibátlan. Szóval így látatlanban túl reagálod.


Fotózásnál pedig nem az alany a gyenge láncszem hanem a fotós. Keress egy jó fotóst, csinál jó képeket és lesz önbizalmad.


Üdv!

egy fotós...

2011. aug. 1. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!