Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit várhatok a páromtól, aki...

Mit várhatok a páromtól, aki ilyen?

Figyelt kérdés
Már több éve együtt vagyunk a párommal, de nem tud egy fokkal komolyabbá válni a kapcsolatunk. Én örülnék ha eljegyezne, de ő még várni akar ezzel 1-1.5 évet. Szerinte ugyanis az eljegyzés után minél hamarabb meg kellene tartani az esküvőt. Közbe én meg már úgy érzem, hogy mi van ha már nem is akar eljegyezni. Olyan furcsán viselkedik, egyszer tök normális/rendes/kedves, megölel reggel. Este meg mindig fáradt/hisztis/ingerlékeny/sértődékeny. Alig várom mindig az estéket hogy végre együtt legyünk, de ilyenkor általában 1 órát gépezik, 1órát tv-zik aztán alszik, és minden hülyeségért megsértődik. Este is vettünk bort úgy terveztük összebújunk egy kicsit, erre egy apró kis hülyeség miatt besértődött és elfordult. Én mondtam neki hogy nekem ebből már elegem van, olyan mint egy gyerek, mindek vagyunk még együtt, tök értelmetlen az egész így, a türelme velem szemben nulla és ő akar gyereket akihez milliónyi türelem kell? Nem válaszolt erre semmit. Reggel meg mint ha mi sem történt volna már korán reggel azzal ébreszt hogy simogat.. a többit nem részletezem... Aztán fél óra és ment a dolgára. Szerintetek mit várhatok tőle? Miért viselkedik így?? Szeret még egyáltalán?
2011. márc. 14. 09:36
 1/4 anonim ***** válasza:
A férfiak reggel fickósabbak.
2011. márc. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szeret. Csak nem nőtt még be a feje lágya.

Az én barátom is ilyen, már nem is várom, hogy bármi változzon, egyszerűen gyerek. Slusszpoén, hogy az anyja meg engem nyaggat, hogy csináljak már valamit vele... néha úgy a szemébe vágnám, hogy ez az ő dolga lett volna.

Nem tudom, változnak-e az ilyen emberek, mé már 4 éve vagyunk így, és semmi nem javult.

2011. márc. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem az ilyen típust. Önzőnek tűnik. A saját kénye kedve szerint él és nem tűnik úgy, hogy figyelembe venné, hogy te is ott vagy érzelmekkel, tervekkel, kívánságokkal. Szerinted milyen lesz, ha mondjuk gyereketek is lesz? Én nem vállalnám be hosszútávon, de te tudod. Ha szereted, akkor meg valszínű ezért szereted, bár ha felmerült benned ez a kérdés, akkor ott már valami mocorog legbelül.
2011. márc. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
változni nem fog ,önző vagy megszokod v meglógsz,más nincs
2012. márc. 14. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!