Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit várhatok el a páromtól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit várhatok el a páromtól?

Figyelt kérdés
Nem akarok túlzásokba esni, ezért kérdezem. Külön lakunk, 2 éve vagyunk együtt. Mostanában egy kicsit depressziósnak érzem magam, erről ő is tud, de azt mondja, amiben igaza van, hogy nekem kell magamban rendezni a dolgokat, de úgy érzem, könnyebb lenne, ha mellettem lenne. Most is egyedül vagyok, mert neki tanulnia kell, amit megint megértek. Szóval esetleg estefelé kérhetném tőle, hogy legyünk együtt? Vagy ez már nagyon rámászás? Félek, hogy nagyon rámászok, és nem tesz jót a kapcsolatunknak. DE egyedül meg megőrülök. Olyan állapotban nem vagyok, hogy a barátnőimhez menjek, csak ő kellene most. Szóval?
2008. okt. 13. 16:52
 1/3 A kérdező kommentje:
Az a lényeg, hogy hagyjam, hogy pihenjen és én legyek egyedül begubózva, vagy esetleg nézzek el hozzá, ha végzett, nem kellene, hogy a terhére legyek, ugye?
2008. okt. 13. 17:14
 2/3 anonim ***** válasza:

NE hulyeskedj, persze hogy elmehetsz hozza...es egyaltalan nem szamit ramaszasnak. En megorulnek ha tudom hogz csak 10 perc idom lenne a paromra es nem vagyok vele vagy nincs velem. Akarmennyire kell tanulni es akarmennyire elfoglalt az ember egy negyed ora egy fel ora egy ora kell legyen amit azzal tolt akit szeret:) ez szerintem a minimum. egy oranyira lakik a baratom, megis van ugy hogyha csak 10 percre is de kiugrik hogy lathasson. szerintem ezzel semmi gond nincs, ezzel nem maszol ra. Az a normalis ahogy te erzel.

"depressziósnak érzem magam, erről ő is tud, de azt mondja, amiben igaza van, hogy nekem kell magamban rendezni a dolgokat," ezzel pedig egyaltalan nem ertek egyet. Ha az ember depresszios vagy csak egyszeruen szomoru, normalis, hogy a parja segit neki amiben tud, a minimum hogy meghallgatja beszel vele segiteni probal. Lehetne kicsit figyelmesebb a parod, ezt nem CSAK neked kell megoldani, hanem Neki is segitenie kell, azert a parod, nem (csak) azert, hogy a boldog pillanatokban fogja a kezedet...

mondd el neki hogy szeretned ha segitene, melletted lenne az ilyen napokban is. ha szeret megteszi, ha pedig nem teszi meg eltavolodtok egymastol. Uljetek le beszelgetni, megtudjatok oldani:) sok sikert:) UDV

2008. okt. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Együtt alvás?
2008. okt. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!