Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rákérdezzek a páromtól hogy...

Rákérdezzek a páromtól hogy hogy gondolja ezt? Szokott chetelni egy rég nem látott lány ismerősével, akire nem rég talált rá a facebokon.

Figyelt kérdés
Azt hiszem régen jártak,de nem biztos. Elég provokatív kérdéseket ír neki a párom,a lány hárít de aztán benne van a játékba.
2011. júl. 12. 12:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan a párod probálkozik a lánynal?
2011. júl. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én már rég számon kértem volna. Jó,hogy ez nem konkrét megcsalás,de akár volt köztük valami,akár nem,minek flörtölget vele? Most mindegy,hogy a lány "annyira" nincs benne, a párod az,akinek vissza kellene fogni magát.
2011. júl. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Írhatnál néhány példát azokra a provokatív kérdésekre.
2011. júl. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
44%
A pasidnak az csaj kell még,te csak pótlék vagy,amint csaj belemegy a játék további részébe,megleszel csalva szószerint.És mehetsz a levesbe ,sajnálom,de ne legyünk már ennyire rózsaszinködben,mert nagyon tud fájni a pofára esés.
2011. júl. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is számon kérném, hogy hogy merészel ezt? Nem szép tőle.
2011. júl. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy kérdezz rá. Sokkal értelmesebb dolog, mint találgatni. Egyébként meg ha a hátad mögött akarna valamit, akkor nem a szemed láttára írna ilyesmiket annak a csajnak.
2011. júl. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

5éve vagyunk együtt,van 1kislányunk. Nem a hátam mögött csinálja. Tudtam hogy a csajjal beszélget de azt nem hogy mit. Utólag olvastam vissza.

Ilyeneket bírt: mi van rajtad?,megyek veled bulizni,csak miattad lépek be a facebokba.

Viszont elég sokat írt a gyerekről,ezért vagyok bizonytalan. A lányát imádja.

2011. júl. 12. 13:30
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez gáz:(kérd csak nyugodtan számon hogy mit is akar?
2011. júl. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan kérd számon a párod, hogy milyen jogon udvarolgat más lánynak mikor elvileg téged szeret, főleg, hogy van egy kislányotok is.

Én kételkednék ezek után a hűségében. Biztos szereti a gyerekét, de szerintem irántad nem érez már semmit. Ha érezne nem írna olyat senkinek, hogy "mi van rajtad". Én a helyedben leülnék vele minél előbb beszél erről. Addig lépj ki ebből a kapcsolatból amíg lehet, ha nem változik. Jogod van a boldogsághoz, még ha nem is a gyereked apjával.

2011. júl. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha utólag olvastad vissza, akkor is az a helyzet, hogy számodra elérhetővé hagyta. Ebben a helyzetben nyilvánvalóan nem akar semmit a csajtól, amiről te nem tudhatnál. Max piszkálja egy kicsit. Tényleg az a legegyszerűbb, ha megkérdezed (nem számonkéred, ahogy itt pár műfelháborodott javasolja). Ha valóban probléma van, azon nem segít a vádló hangnem. Ha viszont nincs probléma, akkor ezzel csinálhatsz. Miután elmondta, hogy mit és miért levelezett a csajjal, te is mond meg neki higgadtan, hogy neked ez rosszul esett. Nyugodtan fel lehet vállalni a nehéz dolgok megvitatását, de ha nem vagy higgadt, az saját magadra veszélyes.


Ha viszont az a helyzet, hogy a párod nem hagyta elől (olyan helyen, ahol tudta, hogy te is bármikor hozzáférsz) a levelezésének a tartalmát, akkor bármennyire is nem szimpatikus, amit csinál, a te füled mögött van több vaj.

2011. júl. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!