Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Problémáim lennének?

Problémáim lennének?

Figyelt kérdés

Mindenem megvan, mindent megkapok a szüleimtől, viszont a lelkemre nem figyelnek oda ,nem foglalkoznak velem, azt hiszik azzal minden rendben van ,ha megveszik nekem a többezres ruhákat, pedig nincs. Már többször mondtam nekik hogy gondjaim vannak, hadd menjek el pszihológushoz, de nem engedték. Azt mondták: Hülye vagy te kislányom. Akkor öngyilkos akartam lenni, meg is mondtam nekik, de akor orrdibálni kezdtek, aztán azzal fenyegetőztek, hogy ha még egyszer ilyet mondok, nem lesz jó vége... és még szépen fejeztem ki magam... mit tehetek? utálom már a szüleimet.költözzek el?

14 L


2011. márc. 14. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:

iskolapszichológus nincs?


de az sztk-s pszichológushoz egyedül is elmehetsz,pénzt se kér,csak a taj-kártyád kell



mi a baj egyébként?

2011. márc. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak tini vagy ilyenkor ki jobban ki rosszabbul viseli, elmúlik. Próbálj valami elfoglaltságot keresni például SPORTOLÁS!
2011. márc. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Lenne egy jó tippem! Beszéld meg az of.vel ezt a dolgot (az öngyilkosságot ne ;D) és kérd meg h suli közben hadd menj el pszihológushoz. Biztos megért. Legalább az utolsó 2 óráról kérd ki magad. De vigyázz,ne élj vissza a kedvességével! (persze ha elenged :))

Ha átmész gimibe legyél koleszos, ezzel is könnyítesz magadon! Semmi képp ne költözz el! Hidd el, a pszihológus majd segít és minden rendeződni fog! Amúgy anyudéknak ne beszélj a pszihológusos dologról, és kérd meg az of-t is, hogy ne szóljon a szüleidnek. Ha bármi kérdésed van nyugodtan írj privit!


13/L

2011. márc. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1. válaszoló köszönöm, lehet hogy megpróbálom!

2.válaszoló: sportolni sem engednek el, azt ihszik hogy fiúzni mennék, pedig még sosem volt baártom, szerintem nagyon féltenek, még vásárolni sem engednek el.

3. válaszoló: osztályfőnökömre nem kötök ilyen dolgokat..

2011. márc. 14. 15:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne a szüleid felé nyiss,hanem a korosztályod felé.A szülők olyanok mint egy cég: Korlátolt Felelősségű Társaság.
2011. márc. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igazad van.
2011. márc. 14. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!