Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt barátot/barátnőt vissza...

Volt barátot/barátnőt vissza lehet szerezni valahogy? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

1 hete szakított velem a barátom, igaz nem voltunk együtt olyan sokáig, de amit iránta érzek, ilyet még senki iránt nem éreztem. Az a lényeg, hogy én vissza szeretném őt kapni, semmi sem lehetetlen, ugye?? Sokat veszekedtünk, de mondta, hogy nálam jobban sose szeretett senkit, legutóbb amikor szakított, akkor kitettem elé a lábam viccből és meg botlott (de nem így akartam..) Most állítása szerint utál! Mindenhonnan letiltott- letörölt.

De én ettöl függetlenül vissza szeretném hódítani!! Ne azt mondjátok, hogy felejtsem el, hanem tanácsokat kérnék!!

17/L

Ő 17,5F


2011. márc. 14. 16:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
hát kisanyám, ha letiltott meg letörölt mindenhonnan, akkor nemtudom mit erölködsz mert egyértelmű hogy nem kiváncsi rád a srác. Előfordulhat, hogy örül hogy megszabadult tőled és már boldog kapcsolatban él, de minimum randizik egy másik lánnyal. Hagyd békén, fiatal vagy még
2011. márc. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 napietus ***** válasza:
szerintem aki menni akar, had menjen. nehogy már te teperj egy pasi után! hihetetlen egyik-másik nőben mennyire nincs önérzet...
2011. márc. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
Ne csak a szépre emlékezz meg az érzéseidre hanem arra, hogy mi is volt valójában. A veszekedések ugyanúgy folytatódnának békülés után is ha nemtudjátok őket normálisan megbeszélni. Az pedig tényleg fárasztó s idegesítő lehet amibe könnyű beleunni. Hagyj neki teret s ne nyomúlj. Ha egy-két hónap után se kíváncsi rád akkor bizony számára már nem jelentessz annyit. Egy olyan kapcsolat ahol pedig nem vagy igazán fontos a másiknak s mégis kéne az már önámítás vagy rögeszme.
2011. márc. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
mesélj még magatokról. egy suliba jártok? neked van már valaki más?? meddig voltatok együtt? miért szakitottatok???
2011. márc. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Az is gáz, ha egy srác nem bír leszállni az exbarátnőjéről és vissza akarja hódítani, de amikor egy lány csinálja ugyanezt az exbarátjával, az már tényleg nevetséges. Hová süllyedtek a mai lányok...?
2011. márc. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Akkor mesélek rólunk kicsit.

4 hónapot voltunk együtt, nem nőfaló a "párom", volt már 1 éves kapcsolata is és azt a lányt nem szerette ennyire, mint engem. Mindenkinek dicsekedett velem. Meg mindenkinek elmondta mindennap, hogy mennyire szeret. Amint mondtam, mindketten 18 évesek leszünk. Ő még elég gyerek végül is, de így szeretem:) Nem nagyon szerette meg beszélni, ha valami baja volt, szóval mondjuk úgy, hogy tipikus pasi. Nagyon sok mindenen keresztül mentünk, és mindig kiálltunk egymás mellett. Nem egy iskolába járunk, ő 1 hetet iskolába van, másik héten dolgozni. Sokat veszekedtünk a szex témán, meg azon, hogy én ki írtam közösségi oldalra a magánéletünket, amikor ideges voltam! Ezt meg beszéltük, azóta nem csináltam ilyet! Legutóbb azon vesztünk össze, mikor szakított is, hogy a haverjával meg vele sétáltunk, és ők hülyéskedtek, én meg kitettem a barátom elé a lábam, és megbotlott, pedig nem így szerettem volna- de így sült el sajnos. Most azt mondja, hogy megaláztam több ember előtt:( Nagyon sajnálom, tényleg! És azt mondja, hogy azóta már nem szeret, meg nem kíváncsi rám. Hirtelen haragú... Lehet, hogy haragszik még, azért is ilyen! Volt már, hogy szét mentünk, és mondta, hogy nem kiváncsi rám, nem szeret, de 3 nap múlva újra összejöttünk, és mind a ketten sírtunk, mikor megöleltük egymást! Szóval nem szeretném elfelejteni őt! Valahogy vissza szeretném kapni!!

2011. márc. 14. 17:02
 7/15 A kérdező kommentje:
És nekem nincs senki más, nem is kell! Ha lenne, akkor nem kérnék itt segítséget!
2011. márc. 14. 17:03
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de semmi értelme. Ha nem ment elsőre, nem fog milliomodik alkalomra se. Sajnálom, bele kell törődnöd, ezt sokan átéltük már. :(
2011. márc. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
én is már 4x át éltem ezt! De nem akarok bele törődni se, hogy szakítottunk már. Minden rá emlékeztet! Nem tudom elfelejteni Őt, de igazság szerint nem is akarom! És nem adom fel! Harcolni fogok! Nem akarok rajta lógni. De vissza szeretném hódítani! Csak a kérdés, hogyan!
2011. márc. 14. 17:16
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Sehogyan. Ha ő szakított, akkor nem neked kell visszahódítanod, hanem neki van lehetősége arra, hogy meggondolja magát és megkeressen. De a leírtak alapján nem fog. Ha nem akarsz ebbe beletörődni, az a te bajod, majd elgondolkodhatsz 30-40 évesen vénlányként, hogy mennyi fiúval jöhettél volna össze és mégse tetted a saját hülyeséged miatt.
2011. márc. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!