Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenhol próbálkoztam (neten,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenhol próbálkoztam (neten, élőben) barátnőt szerezni, de nem értem miért nem kellek a lányoknak, akik nekem tetszenek?

Figyelt kérdés
2011. okt. 9. 14:27
 1/8 anonim ***** válasza:
egyszerre csak egyre lányra koncentrálj, ne ötre.
2011. okt. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mert nem nézel ki jól és gazdag se vagy.
2011. okt. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem jól csinálod :) Nyilván túl egyértelművé teszed, hogy tetszik neked, és hogy mik a szándékaid. A csajoknak mindig azok a pasik kellenek, akiket "nem kaphatnak meg", azaz csak nehezebben... Menjél és éljél, ne a barátnőszerzés körül forogjon a világ. Jobban bejössz a lányoknak is majd, figyeld csak meg!


20/F

2011. okt. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért mert csúnya vagy.
2011. okt. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:34


Igazad lehet, viszont, eddig is sok éven át csak éltem az életem, de egy csaj sem jött hozzám, hogy szeretne járni velem vagy, hogy bejövök neki.


Épp ezért van elegem már, mert annyi éve nincs senkim.

2011. okt. 9. 14:39
 6/8 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 14:36


Te talál ismersz, hogy ilyen lazán bevágod ezt?!

2011. okt. 9. 14:40
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem arra kár várnod, hogy majd egy lány beállít eléd, és azt mondja, hogy "járni akarok veled".

Kérd ki az ismerőseid véleményét a külsőddel és a belsőddel kapcsolatban. De mindenképp olyantól kérj véleményt, aki őszinte veled. Ha van olyan, amin esetleg tudsz változtatni akkor tedd meg. Ha gyakran eljársz valahova pl. edzeni, és van olyan aki megtetszik neked, akkor beszélgess vele. Ismerj meg minél több stílusú lányt, hogy megtaláld melyik tetszene neked a legjobban. Ami a legfontosabb, hogy ne csak a külsőt nézd, mert sok lány szép, de a személyisége borzasztó.

Illetve, ha nem gondolsz görcsösen arra, hogy barátnő kell neked, akkor sokkal könnyebben tudsz majd ismerkedni.

2011. okt. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:47


nem csak a külsőt nézem, de ez alap szerintem


buta, plázap.csa nem is kéne nekem!!!

2011. okt. 9. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!