Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell "ügyeskedni" és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell "ügyeskedni" és "ésszel" csinálni a csajozást, miért nem lehet őszintén barátnőt szerezni?

Figyelt kérdés

olyan szöveget ált. nem fogadnak jól a lányok hogy ,"szia baromi bénán improvizálok ,szeretnélek megismerni..."


kb ez lennék önmagam, ehelyett nem szabad se túl lexarni a csajt. se túl nyomulni rá ,mer az taszítóan hat. aztán megfelelő időben kell megfelelő helyen lenni.és a legjobb ha mindez nem tudatos hanem úgy intézed hogy neked annyira nem is kell barátnő(magyarul nem viszed túlzásba ezt a "miért nincs nekem barátnőm" dolgot) hanem alakul a dolog(közben egész nap csak arra vágysz hogy legyen vkid)


szval a kérdésem arra irányul hogy a csajozás az miért üt el ennyire az ismerkedéstől?


valamit remélem megértettetek abból amire gondolok.:)

18f


2011. aug. 26. 21:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mert az túl egyszerű lenne.
2011. aug. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
igen igen. általában a nagyképűbb csajoknak kell jó duma.legalább is ez lenne a normális. de egy nagyon jó fej csajnak is simán elutasíthat ha béna a dumád :\
2011. aug. 26. 21:17
 3/11 Moszuke ***** válasza:
100%
ha ügyeskedsz már a legelején akkor 1 szintén ügyeskedő, játszmázó lányt fogsz ki.. ha valakinek ez "kell" hát hajrá.
2011. aug. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

:) aha, de ha nem ügyeskedsz, hanem bénázol viszont külsőre bejössz neki ,nagyon durván rombolod az esélyeidet.

am nem volt sok dolgom nőkkel ,csak ez a meglátásom ,nincs túl sok tapasztalatom..

2011. aug. 26. 21:20
 5/11 Walk With Me ***** válasza:
100%
Arra gondolsz, hogy miért nem lehet egyenesen, őszinte érdeklődéssel közeledni egy lány iránt? Jó kérdés, persze ha belegondolunk akkor egész logikus: Az előbb már leírtam valamelyik kérdéshez, hogy az ember sajnos hajlamos elhanyagolni, nem megbecsülni azt amit v akit természetesnek vesz. Gondolj bele pl. aki nem éhezik, minden nap várja a finom, meleg ebéd az nem biztos, hogy megbecsüli úgy, hogy sosem éhezett, sosem volt kérdéses számára, hogy ehet-e aznap. Vagy a víz... ki becsüli meg manapság a vizet, mikor otthon folyik a csapból, fürödhetsz benne, ihatod amikor jólesik stb. Amíg nem szomjaztál meg 40°-ban addig nem biztos, hogy felfogod micsoda érték. Így van egy az emberekkel is sajnos. Eleinte nem szabad nagyon elérhető lenni, mert az úgy unalmas lesz. Nem fogod felkelteni az érdeklődését, ha folyton beszélhet Veled. Túl hamar természetessé válik, hogy Te ott vagy, bármi van meghallgatod bármilyen hülyeségét. Kell néha egy kis idő, amíg megtapasztalja a hiányod, hogy gondoljon rád, hogy eszében legyél "bárcsak megint itt lenne az a fiú". Tudom ez elég illúzióromboló, de megtapasztaltam. Eleinte én is úgy álltam hozzá, sőt, szívem szerint úgy állnék most is hogy őszintén, kötetlenül beszélgessünk amikor kedvünk van/időnk engedi és kialakul aminek ki kell, csak sajnos azt vettem észre, hogy ezzel a megközelítéssel elraknak lelkiszemetesnek, ahonnan nehéz kikerülni, ha ki lehet egyáltalán. Persze utána lehet lelkiszemetesnek lenni, meg mélyebb témákról beszélni, meghallgatni minden baját, csak ne túl hirtelen. Nem szabad túl hamar éreznie, hogy Ő kell neked és megkaphat.
2011. aug. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Akkor nem lenne vadászat, ha nem kéne "ügyeskedni". :(
2011. aug. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ilyenek a nők. Előttem levő hosszú hozzászóló van valami abban amit írsz, de ez azért egy normális lánynál nem kéne hogy így legyen. Gondolj bele, az hogy beszélsz egy csajjal mint barátnőjelölttel, neked sem annyira mindennapos, hogyha állandóan ott lenne akkor nem érdeklődnél. Én volt hogy egész nap beszéltem reggeltől estig egy csajjal (igaz közben programok is voltak, de akkor is) és semmi érdeklődés nem veszett el iránta. Fordítva sem szerencsére. De az ilyen nagyon kevés manapság.
2011. aug. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Walk With Me ***** válasza:
Igen elhiszem, hogy van ilyen, és ahogyan írtam is szívem szerint én sem "trükköznék" így, mert olyan természetellenesnek érzem, de ahogy Te is írtad kevés az olyan lány manapság, akivel nem kell ezt eljátsszani.
2011. aug. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Walk With Me .nagyon igazad van :)

a gond az hogy nem várhatok addig ameddig nem jön szembe velem egy nagyon velem hasonló gondolkodású lány és ráadásul be is jövök neki. ennek viszonylag kevés esélye van, főleg ahogy elnézem a mostani lányokat...elég szörnyű a helyzet.nem akarnak komoly kapcsolatot. én meg minek menjek bele olyan kapcsolatba akinek mindegy hogy kivel smárol a jövőhéten.


ez annyira szörnyű ,nem mintha keseregnék mer attól csak rosszabb.

2011. aug. 26. 23:52
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezen én is gondolkoztam, többször is. Arra jutottam, hogy ez az egész baromság. Nem éri meg ez a sok, FÖLÖSLEGES kínszenvedés.


Tegyük fel, hogy van barátnőm, de ez miatt a baromság miatt nem foglalkozhatok vele, nem ölelgethetem, ... Tehát ami jó, azt nem lehet. Hiába van barátnőm, ha közben úgy kell tennem, mintha nem lenne, le kell szarnom (vagyis figyelmen kívül kell hagynom a létezését). Ha nem tartom be a szabályt, akkor otthagy, megun...


Olvastam pár cikket a randikról, csajozásról, amiben leírták a szabályokat, mikor mit kell mondani, mikor mozdíthatom meg a kisujjam, mikor nézhetek előre, stb. Csoda, hogy azt nem szabályozták, hogy mikor vehetek levegőt. Mintha rabszolgáknak parancsolnának. Ha valahol egy apró hibát vétek, akkor vége, csak barát lehetek, nem akar tőlem semmit a csaj (csak egy apró hiba miatt). Na nekem ez nem kell. Inkább maradok egyedül, és prostikhoz járok.


KONKLÚZIÓ: Több szenvedést kapok egy csaj megszerzésével, mint amennyi jó származik abból, ha már a barátnőm. Szóval nem éri meg. (Bár azt mégsem értem, hogy másoknak ez hogy lehet könnyű, természetes.)


18/F

2011. aug. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!