Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnék barátnőt szerezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék barátnőt szerezni magamnak?

Figyelt kérdés

Itt vagyok lassan 21évesen és még nem volt barátnőm emiatt egy igazi lúzernek érzem magam.

Mikor ismerkednék pl. szórakozóhelyeken a lányok inkább hagynak a f*szba.

Alapvetően csendes visszahúzódó vagyok de azért megtudok szólalni.

Nem vagyok egy hűde jóképű izmos egyén se de láttam már nálam sokkal rondábbat nővel.

Mi lehet velem a baj hogy így kerülnek a csajok?


2011. szept. 28. 16:53
1 2
 1/15 anonim válasza:
Kezdeményezz,szórakoztasd a lányokat. próbáld megérteni őket (vagy legalábbis tégy úgy mintha értenéd) :D
2011. szept. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
szerintem az hogy csunyácska vagy.Vagy nem öltözöl divatosan,vagy....foggalmam sincs.Igazából ezt neked kell tudni mi nem ismerünk.-
2011. szept. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Amugy ja igaza van az elöttem szólonak. De a remény hal meg utoljára ;)
2011. szept. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Legyél rámenős, hidd el beválik. Tapasztalat..
2011. szept. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 greeen ***** válasza:
hogy nézel ki?kép nincs nehéz tanácsot adni.szebb vagy mint egy egyetemi tanár?
2011. szept. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nézz ki jobban v legyél gazdagabb!
2011. szept. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
ha zarkozottan viselkedsz nehezebben megy az ismerkedes nem latjak milyen vagy valojaban.lehet tobb eselyed lenne kozossegi oldalakon vagy tarskereson ismerkedni,mert ha a szemelyes talalkozas elott beszeltek parszor neten,nyiltabb tudsz lenni az elso talalkozasnal./21 l
2011. szept. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

neked is csak Brian Tracy-t meg a PUA könyveket tudom ajánlani


"Az vagy amit gondolsz" és ha te azt gondolod lúzer vagy, akkor úgy is fogsz viselkedni! Tanuld meg a könyvekből mit is kell gondolnod, hogy változtathatod meg magad!


F18


be social

2011. szept. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Próbáld elhinni hogy te is épp olyan jó vagy mint a másik, és így csupa csupa pozitív energiát bocsátasz ki, mintha lehajtott fejjel ballagsz az utcán! :)


Levelezegehtesz is lányokkal vagy a buszon kedvesen leszólítod őket... de hidd el mindenki talál magának valakit :)


De ha gondolod írhatsz nekem is, aztán majd kiderül mi a gond:)

19/L

2011. szept. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ha tudnál segíteni annak nagyon örülnék.
2011. szept. 28. 17:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!