Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen érzékeny mostanába...

Miért ilyen érzékeny mostanában a barátnőm?

Figyelt kérdés

Kb 2 hete van ez, mindenen elkezd sírni, de ilyen tök jelentéktelen dolgokon, pl. a macska milyen aranyosan eszik. De tényleg, ez már nem normális. Nyilván kérdeztem már az elsőnél, hogy mi van, azt mondta, hogy nem tudja kontrollálni, kitör belőle. Velünk minden rendben van, meg amúgy sem tudok semmi rossz dologról, ami őt érte volna az elmúlt hetekben. Először hisztizik, aztán zokog. "Az" meg biztos nem lehet meg neki 2 héten keresztül. Mi van vele? Lányok, szoktatok ilyenek lenni?

26/F


2011. márc. 15. 21:51
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
71%
Sajnos tabletta mellett is teherbe tudnak esni a nők (nem ő lenne az első..:S ). Szerintem üljetek le beszélni. Kérdezd meg tudja e mitől ez a változás, ez, hogy állandóan sír valami miatt. Kérdezd meg tőle, hogy más furcsaságot is észrevett e magán (pl mellfeszülés, rosszullét, sűrűbben jár pisilni, kívánós lett e stb.). Mondd el neki, hogy félsz, hogy nem e terhes, mert a terhes nőknél szokott ez előjel lenni, hogy állandóan sírnak. Kérd meg, hogy vegyetek tesztet, hogy megnyugodjatok.
2011. márc. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
89%
Miert ne lehetne amugy siman csak ilyen idoszak az eleteben? Az ember idorol idore valtozik, emocionalisan is. Majd elmulik. En nem aggodnek a helyedben. Beszelgessetek sokat, hogy mi jar a fejeben.
2011. márc. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Leht, hogy csak kicsit ki van borulva a tanulástól.
2011. márc. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy terhes de azért járjatok utánna. Egyébként a tabletta sok nőnél súlyos hormonzavart okozhat és az is lehet, hogy ez miatt ilyen sírós mostanság. Ennek nézzetek utánna mert akkor lehet, hogy abba kéne hagynia azt a tablettát...
2011. márc. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Én nem voltam terhes,hanem pont a tablettától voltak ugyanilyen "tüneteim".
2011. márc. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem terhesség előtt is ilyen tüneteim voltak, egyszerűen bőgős voltam...

Most, hogy babás vagyok, már attól is bőgök, hogy egy szép mondatot olvasok :D

Azért egy teszt nem árt...

2011. márc. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Sokminden okozhatja a sirast, nem 100% hogy terhes
2011. márc. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Mióta szedi a tablettát? Nem váltott esetleg egy másikra?

Nekem menses előtt szokott ilyen lenni, meg frontnál, terhes még nem voltam.

2011. márc. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Én alapból ilyen vagyok. Van ilyen.

Viszont itt az fura, hogy azt írod, azelőtt nem volt ilyen. Neki nem tűnt fel, hogy sokkal érzékenyebb? Nem zavarja?

2011. márc. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
85%

Én másfél évig szedtem fogamzásgátlót. Hiperérzékeny lettem, mind pozitív mind negatív irányba, de főleg negatív... Eszméletlen,hogy mit tud művelni az emberrel. Nekem olyan szintű pesszimizmust okozott, és már már depresszió közeli állapotot,hogy azt elmondani nem lehet:S

Váltsatok gyógyszert, vagy hagyjátok abba..

Teszteljetek azért:)

2011. márc. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!