Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen érzékeny mostanába...

Miért ilyen érzékeny mostanában a barátnőm?

Figyelt kérdés

Kb 2 hete van ez, mindenen elkezd sírni, de ilyen tök jelentéktelen dolgokon, pl. a macska milyen aranyosan eszik. De tényleg, ez már nem normális. Nyilván kérdeztem már az elsőnél, hogy mi van, azt mondta, hogy nem tudja kontrollálni, kitör belőle. Velünk minden rendben van, meg amúgy sem tudok semmi rossz dologról, ami őt érte volna az elmúlt hetekben. Először hisztizik, aztán zokog. "Az" meg biztos nem lehet meg neki 2 héten keresztül. Mi van vele? Lányok, szoktatok ilyenek lenni?

26/F


2011. márc. 15. 21:51
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
85%
egyik barátnömmel akkor van ilyen ha nagyon szerelmes
2011. márc. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
És ez a barátnődnek nem gyanús?
2011. márc. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak ilyen heteim. De tényleg. Kb 7 napon keresztül azon elsírom magam, hogy milyen édes a cicám, vagy azon, hogy hiányzik a barátom, vagy egyszerűen azon, hogy álmos vagyok. :D


Nem vagyok terhes, nem szedek tablettát.

2011. márc. 16. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!