Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » állapotos vagyok megtartjuk a...

állapotos vagyok megtartjuk a babát, szerintetek hogy beszéljük meg párom szüleivel hogy had költözzek oda a babával?

Figyelt kérdés
Anyuja nem örül neki mert még csak 17 éves a fia és párom velünk szeretnelenni hozzánk sajna nem költözhetm ert hugommal vagyo kegy szobába én 19éves lány vagyok segítsetek
2011. márc. 16. 11:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/134 anonim ***** válasza:
85%

Az összeköltözést jó lenne, ha a párod beszélné meg a saját szüleivel.


Ha van rá lehetőség, biztos meg fogják érteni, hogy nálatok erre nincs hely. A kisgyerek az unokájuk lesz, te vagy az unokájuk anyja, ha örülnek a helyzetnek, ha nem.


Amennyiben most nem jön össze a költözés, akkor igyekezzetek minél hamarabb önállósítani magatokat, hogy elmehessetek legalább egy pici albérletbe.

2011. márc. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/134 anonim ***** válasza:
92%
Ebben az esetben nem lesz egyszerű dolgotok, hisz a párod szüleitől függtök, és nem elég, hogy te oda akarsz költözni, de még egyből babát is vállaltok... mindenképp üljetek le nyugodtan átbeszélni a dolgokat, és semmiképp se sértődjetek meg, ha esetleg nem rajonganak az ötletért! Csodaszép dolog a gyermekvállalás, de kell hozzá háttér is, amit ahogy látszik ti nem tudtok biztosítani, így a párod szüleire szorultok...
2011. márc. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/134 anonim ***** válasza:
100%

És miért akarsz családot játszani, ha egyszer sem elég érettek nem vagytok hozzá, sem eltartani nem tudjátok magatokat. Gondolom a srác szüleinek kellene téged is meg a babát is eltartaniuk a saját gyerekükön felül. Hát figyelj, hacsak nem milliomosok, jogos hogy nem mennek bele. Szerintem a srác helyett még hajlandóak lesznek valami gyerektartást fizetni, de többet nem lehet tőlük elvárni. És abban is igazuk van, hogy a saját gyereküknek még tanulnia kell, hogy esetleg vigye valamire az életben, ahhoz meg nem passzol most egy család. Szerintem maradj szépen otthon, a srác menjen hozzád amennyit tud, járjatok együtt, de ne akarj odaköltözni. Ha már megélhetése lesz a srácnak, és még mindig akar téged, akkor lehet szó közös életről, addig meg mégis hogyan...


Egyébként is te is rosszul járnál szerintem ha odaköltöznél, mert a szülei csak a gyerekük tönkre tevőjét látnák benned, akár mit is csinálsz. Arra meg neked sincs szükséged hogy kiutáljanak, nem igaz? Hidd el, csak a méreg lenne a dologból.

2011. márc. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/134 A kérdező kommentje:
ÉN a baba után amit kapnék teljes mértékben állnám a baba költségeit. kb minden nap páromnál vagyok csak nem alszom ott rremélem belemegy az anyukája
2011. márc. 16. 11:59
 5/134 anonim ***** válasza:
94%
HÁÁÁt eléggé elhamarkodtátok ! Ha te tizenkilenc éves vagy ő meg még csak tizenhét....hát neked több eszednek kellett volna lenni! Gondolom ezért nem örülnek a srác szülei.Ezt megértem . De ha már így történt , gondolkodjatok azon , mi módon tudnátok együtt élni valahogy függetlenül a szülőktől.vagy csak átmenetileg a szülőkkel. Nehéz lesz ezt elfogadtatni velük. Nyílván nem így akarták ,hogy a fiuk ilyen hamar apa legyen , hiszen még ő is gyerek. Sok sikert.
2011. márc. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/134 anonim ***** válasza:
81%
Normális vagy? Én sem engedném hogy hozzánk költözz. Maradj szépen otthon, ha már ennyi eszed volt, hogy terhes legyél, oldd meg magad a problémáidat.
2011. márc. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/134 anonim ***** válasza:
93%
Ezek szerint te már dolgozol... mert hogy csak akkor kapsz a baba után járadékot, ha volt bejelentett munkahelyed, és nagy tévhit, hogy abból a pénzből mindenre telik majd... nagyon kis naívnak tűnsz.
2011. márc. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/134 anonim ***** válasza:
93%

Hát ne haragudj, de én sem engednélek oda, ha ahhoz volt eszetek, hogy összehozzátok a babát, akkor ahhoz is legyen, hogy kitaláljátok, hogy most hogyan tovább...

Az egy dolog, hogy a fiamról lenne szó, de nekem (az anyjának) is van életem, nem fogom feláldozni magam csak az ő kedvéért, nem akarnék még további terhet a nyakamba venni. Szerinted kinek van kedve a gyerek állandó rikácsolását meg mindent elviselni?? Az otthonában az ember általában nyugalmat akar.

Bocs, ha durva vagyok, de gondolkodhattatok volna...

Ebből látszik, hogy még nagyon gyerekek vagytok.

2011. márc. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/134 anonim ***** válasza:
100%
A 17 éves fiú miből tudja eltartani a családját? Nehogy azt hidd,amit a gyerek után kapsz, az mindenre elég lesz. Szerintem felelőtlen ez a gyerekvállalás a részetekről, úgy, hogy ennyire fiatalok vagytok, és nincs hátteretek.
2011. márc. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/134 anonim ***** válasza:
77%
Anyukád mit szólt a babához???
2011. márc. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!