Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Első találkozás a barátnőm...

Első találkozás a barátnőm szüleivel. Kell-e valamit vinnem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Távkapcsolatban élek 21 éves barátnőmmel, én 24 vagyok. a kérdésem, az, hogy ilyenkor kell-e valamit vinni ajándékba?

Viszont a helyzet nem ilyen egyszerű, ugyanis az oké, h az apának egy bor anyának bonbon, viszont van egy húga is 10 éves, neki is valami csoki, az is oké. Ám van egy velem egy idős bátyja is a barátnőmnek, akivel kétszer összefutottam 2-3 mondat erejéig amikor a barátnőmmel találkoztam. Neki most kéne valamit vinnem? Kicsit gáz lenne neki is adni ajándékot szerintem így a "nagy bemutatás" alkalmával. Végül is már ismerjük egymást, dehát ha mindenki kap neki is kellene, nem?

Barátnőm azt mondta, ne vigyek semmit, csak magamat, haverom szerint meg kéne vmit vinnem, viszont a bátyjával ő sem tudna mit kezdeni. Szüleim szerint elég lenne a kislánynak valami csokit vinni.

Nektek mi a véleményetek a dologról? Előre is köszi a válaszokat


2011. júl. 8. 19:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
65%

Egy szál virág, például szegfű, vagy egy doboz bonbon esetleg :)

első kommentelőnek: no comment >< :D

2011. júl. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
78%
vegyél neki is egy bort, vagy nem tudom... te minek örülnél egy ilyen szituban? sztem bunkóság lenne, ha mindenkinek vinnél, csak neki nem.
2011. júl. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem old meg ùgy, hogy egy kis sütit és viràgot viszel és talàn egy üveg valamit. Igy mindenkinek jut belõle.

Ha 5 bàtyja lenne,akkor mindnek kellene venni külön? Nincs értelme.

2011. júl. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
82%

"Egy szál virág, például szegfű, vagy egy doboz bonbon esetleg :) "

hehe, egy vele egyidős pasinak, gratulálok :D

2011. júl. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem csak az anjának vigyél virágot :)

Az már tulzás, hogy a családot megajándékozd!

2011. júl. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
77%
19:08-es vagyok. na még egy uveg bort pl. az apának, de annyi tényleg elég!!! mindenkinek ne vegyél!!! azért az már tulzás!
2011. júl. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
73%
Mivel nem a tesói látnak vendégül, hanem a szülei, nekik felesleges bármit is vinni, viszel anyukának csokit, apukának valami italt és kész. A többieknek nem kell.
2011. júl. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
67%
Maximum a lány anyukájának vinnék egy szál virágot. Ez udvarias is, kedves is, és nem hozza zavarba sem őket. Én kifejezetten kínosan éreztem volna magamat, ha a lányom pasija úgy állított volna be hozzánk, mint a Mikulás:-)) Nálunk 3 fiútestvért, és minket, a szülőket kellett volna megajándékoznia. Mire fel?:-))
2011. júl. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
92%
Anyukának virág, Apukának bor vagy valami pia. A tesóknak ugyan minek? A kicsinek sem kell semmi, teljesen fölsleges, és csak kényelmetlen szituációba keverednél.
2011. júl. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
57%
Apának, anyának, kislánynak tökéletes ajándék mindegyik, a fiúnak vigyél mondjuk egy kisebb üveges vodkát, vagy valami ilyesmit, de ne bort:) A bort hagyd meg az apukának:))
2011. júl. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!