Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukátok is ilyen? ( többi lent)

Anyukátok is ilyen? ( többi lent)

Figyelt kérdés

A ti anyukátok is ilyen? Ha betegek vagytok, lázasok, fáradtak, egész nap csak aludnátok meg pihennétek, mindig akkor jön be piszkálni titeket a hüŁyeségeivel? (pl: miért nem nézel tv-t, lekapcsolja-e a lámpát, stb...)

Velem ezt csinálja...


2011. márc. 16. 15:22
 1/8 anonim ***** válasza:
S
2011. márc. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezek egyáltalán nem hülyeségek, csak jót akar neked. Vagy mivel beteg vagy, segíteni akar, hogy ne kelljen mászkálnod, stb.

14/L

2011. márc. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Aggódik érted, te szerencsétlen...
2011. márc. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát velem nem. Amíg otthon laktam, annyi volt, hogy ha egész nap aludtam, akkor aludtam. Ha felébredtem, akkor meg ha annyira beteg voltam, szóltam neki hogy hozzon gyógyszert/teát, ha meg nem annyira, kimentem magamnak. Én is utáltam ha zavartak mikor aludni akartam, de szerencsére ő megértette.
2011. márc. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kívánom mindössze ennyi bajod legyen anyukáddal. :)
2011. márc. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Te most beteg vagy és nyűgös, ezért érzed "hülyeségnek". Egy anyukának munkaköri leírás az aggódás, pláne, ha beteg a gyerek. Szeretne gondoskodni rólad....

Finoman is lehet közölni az anyukával pl. "Hoznál nekem egy kis teát? Megiszom, aztán megpróbálok aludni egyet...".


De annyira nem lehetsz fáradt és beteg, ha van erőd gyakorikérdések-re írogatni...

2011. márc. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Értem hogy segíteni akar de ha már 2-szer kell mondani hogy nem akkor nem...
2011. márc. 16. 16:47
 8/8 A kérdező kommentje:
meg direkt csinálja.... és amikor mondom neki hogy hagyjon már mondja hogy még én vagyok a szemét...
2011. márc. 17. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!