Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egymasra talalas par ev...

Egymasra talalas par ev elteltevel? Van erre esely?

Figyelt kérdés

Volt nekem egy gyerekkori baratnom. Vegig egyutt voltunk kisebb-nagyobb megszakitasokkal egeszen kozepsuliig. Belsore teljesen egy hullamhosszon voltunk. Talan kulsore voltunk masok o inkabb az a sportos csaj volt mindig, en meg olyan csajos.Nagyon sok kozos kellemes elmenyunk volt. A jovot is ugy mond egyutt terveztunk. Soha igazandibol nem mondtuk ki,hogy szeretjuk egymast de en teljes mertekben ugy tekintettem ra,mint a testveremre. Mielott a kozepiskolat otthagytam(lelki okok- egy masik tortenet) kiderult nagyon sok rossz dolog rola,hogy a hatam mogott elmond mindennek, kibeszel, elferditi a dolgokat rolam...stb Amugy sem voltam jol lelkileg de ezzel a dologgal teljesen padlora kerultem. Ugyanis o benne biztam a legjobban. Miutan ott hagytam az iskolat egyszer megkeresett,hogy azt hitte attol,hogy nem jarok mar oda suliba tarthatnank a kapcsolatot. Ekkor ugy gondoltam,hogy kiirok mindent magambol es irtam neki egy nagyon hosszu emailt amibe leirtam mindent amikkel bantott, amik rosszul estek..stb mindent amivel csalodast okozott nekem.

Ezzel veget is ert a tortenet.

Lezarult.

Azota eltelt par ev mindketten felnottek vagyunk de ugy erzem,hogy hianyzik. Teljesen megvaltozott legalabbis kulsoleg nagyon szep lett, csajos lett es rengeteget bulizik. Csak ugy,mint en. Azota nem sikerult olyan baratnot talalnom,mint o. Vannak ugy mond ,,haverjaim`` de olyan kozeli baratnot nem sikerult talalnom.

Ma azt almodtam,hogy megint baratnok vagyunk:)

Es nagyon jo erzes volt. Azon gondolkoztam,hogy megkeresnem ot. Ti mit gondoltok?


2011. márc. 16. 15:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

nekem nem egy megbízható barát képét kelti az alapján amit leírtál de megtörténhet hogy megváltozott.Bár sokan miután felnőnek megkomolyodnak épp hogy nem a bulizásra fektetik a hangsúlyt...attól nem hiszem hogy megbízhatóbb lett ,v bármit is elárul ez róla a barátságotok terén.

Amikor levelet küldtél neki a sérelmeidről arra hogyan reagált?

2011. márc. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Aki egyszer hülyének nézett az megteszi máskor is...További szép álmokat!
2011. márc. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Azt is hozzá kell tenni,lehet nem volt sok közelebbi barátja vagy akiről úgy érezné biztosan szüksége lenne az ő személyére ezért keresett meg tége...azóta viszont ha nem jelentkezett...sokan munkahelyváltással,iskolaváltásokkal megfeledkeznek a régi cimborákról és ha nem volt elég szoros a viszony,barátság(bár annak látszódhatott)akkor könnyen megfeledkeznek a másikról.Esetleg akkor tűnnek fel újra az ilyen emberek amikor valami szívességet szeretnének kérni,vagy valami kapcsán segítségre szorulnak.
2011. márc. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem keresd meg, egy próbát megér:)
2011. márc. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mindenesetre bárhogy döntessz vigyázz vele mert aki így eljátsza a bizalmadat a hátad mögött azzal én nem osztanék meg nagyon fontos dolgokat az életemből..bármikor visszaélhet vele.Én azt kívánnám neked találj olyan barátot aki értékel téged aki valóban barát nem csak annak tűnik,és nem egyoldalú a kötődés ha lehet így nevezni.Tudom ritka az igazi barátság de nehagyd magad megvezetni...velem is megtették már és bárhogy sajnálom mert vannak szép emlékek is emberekről elfogadom h nincs szükségük rám vagy csak néha ha nagyon muszály...
2011. márc. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy létezik nagy egymásra találás évek múltán, de a leírt eset alapján valószínűleg nem ez lesz az (bár tévedhetek is).
2011. márc. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat. Amikor megirtam neki a levelet nem valaszolt ra. Mondjuk azt is az unokatestverem email cimere kuldte,mer en minden dolgomat letoroltem mikor eljottem iskolabol.

Azt hallottam vissza,hogy sirt is es nagyon megbantottam.

Most van egy baratnoje akivel elegge elvannak. Ezert is felek megkeresni.Meg felek,hogy kinevet,hogy en nem tudtam tul tenni magam ezen az egeszen pedig eltelt par ev.

2011. márc. 16. 16:26
 8/14 anonim ***** válasza:

Ő tudott róla miért hagytad ott a sulit?Lehet "cserbenhagyva" érezte magát és ezért volt a bosszú úgymond.A levélre igazán reagálhatott volna...

Így szerintem kár erőltetni ami nem megy de én úgy gondolom az élet elrendezi ha van még dolgotok egymással.

2011. márc. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Vagy a levél miatt bántódott meg?Biztosan tudod hogy kibeszélt nem lehet h csak rosszakarók mondták ezt?
2011. márc. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

A levelen nem hiszem, azert bantodott volna meg,mert cserben hagyva erezte magat. Ugyanis amikor megtudtam anno,hogy miket beszelt rolam akkor ugy kerultem temaba a legjobb baratnomnel meg egy masik lanynal,hogy a masik lany aggodott miattam,hogy talan van valami komoly bajom. (ertem itt a masik lany sejtette,hogy nem vagyok jol lelkileg) A legjobb baratnom meg neki allt bepiszkitani,hogy nekem semmi bajom nincsen es neki allt engem szapulni,hogy en csak megjatszom magam es,hogy valojaban neki vannnak gondjai de en nem allok mellette...stb

Szoval o tudta,hogy velem gondok vannak csak nem akart rola tudomast venni. De abban az idobe amugyis nagyon sok veszekedeseink voltak. Megromlott akkor egy kicsit a kapcsolatunk is.

Szerintem mindketten hibaztunk.

2011. márc. 16. 19:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!