Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hova dughatnám el a dolgaim? (:

Hova dughatnám el a dolgaim? (:

Figyelt kérdés

Van pár cuccom, amit nem szeretnék, hogy meglássanak a szüleim (semmi nagy dolog:D) Most igazán nem is tudom mit szeretnék eldugni, de amikor van valami, soha nem tudom, hova. :$


Ilyen füzet, könyv, doboz méretű helyre gondoltam.

Ágy alatti részem nincs, ágyneműtartóba sem szeretném, tehát nem ezekre a szokásos helyekre.


Barkácsolni nem lehet valamit? :DD Főleg az ilyenek érdekelnének. Szeretem az ilyeneket...valami ilyesmi ötlet nincs? :) pl a fiúkba fiókot? jó ez mondjuk hülyeség, mert nehezen kivitelezhető (vagy nem is az) és ha kihúzom rögtön látszik, hogy van ott valami. Na de értitek mire gondolok...


Köszi! :)


2011. márc. 16. 16:02
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
41%
Már tök olcsón lehet asztali széfet venni.
2011. márc. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Vmi hatalmas régi könyvbe tudsz kissebb dolgokat ha kivágod a belsejét ott ahova pakolni akarsz
2011. márc. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha gyakran használatos dolog, úgyis akkor lesz rossz helyen, amikor nem kellene. De pl szekrény mögé is lehet: egy súly, egy zsineg, és az eldugandó tárgyak kellenek, aztán belógatod hátra az egészet ÓVATOSAN.
2011. márc. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a fiókban darab gumolit van, ez alatt vannak cuccok. Valamint, ha az összes fiókot kihúzom, és hátrarakom amit akarok, és visszarakom az összes fiókot, akkor azt senki sem találja meg. Mondjuk nekem nem is keresnek semmit.
2011. márc. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Én strapabíróbb posztereket tettem fel a falamra, körbecelluxozva és az egyiknek felhasítottam a tetejét, oda csúsztattam be a naplómat :) Nem látszott hogy kidudorodik mert mintás, színes poszter volt, és úgysem nézegették szüleim az együtteses énekeses posztereimet :)))))
2011. márc. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
59%
Barkácsolhatsz is :) Egy ilyen széf-szerű valamit. Úgy csináld, hogy legyen ilyen kiálló része.. szóval érted, és ott be lehessen zárni egy lakattal.
2011. márc. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
fiók hátuljára ragasztani, ha van hely.
2011. márc. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
fiúkba tényleg nehéz fiókokat szerelni,pláne,hogy elsétálhatnak xD... Én általában falon lógó képek mögé szoktam dugni a füzeteket,volt már olyan,hogy felragasztottam a plafonra egy kis dobozkát és abba pakoltam (felfelé soha nem néz senki...),ja és volt egy régi gitárom... abba is pakoltam naplókat... :D
2011. márc. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
7%
Nem értem,miért is kell bár mit a szüleid elől eldugni?Ha akkora mint egy könyv pl ruháid közzé el dughatod.Olyan helyet keress ahol nem szoktak nyúlkálni.
2011. márc. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
A fiók alsó felére is felragaszthatsz pl. 1 füzetet, vagy fényképet, és minden olyat, ami nem túl nehéz. Ragasztószalaggal old meg.
2011. márc. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!