Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hova dughatnám el a dolgaim? (:

Hova dughatnám el a dolgaim? (:

Figyelt kérdés

Van pár cuccom, amit nem szeretnék, hogy meglássanak a szüleim (semmi nagy dolog:D) Most igazán nem is tudom mit szeretnék eldugni, de amikor van valami, soha nem tudom, hova. :$


Ilyen füzet, könyv, doboz méretű helyre gondoltam.

Ágy alatti részem nincs, ágyneműtartóba sem szeretném, tehát nem ezekre a szokásos helyekre.


Barkácsolni nem lehet valamit? :DD Főleg az ilyenek érdekelnének. Szeretem az ilyeneket...valami ilyesmi ötlet nincs? :) pl a fiúkba fiókot? jó ez mondjuk hülyeség, mert nehezen kivitelezhető (vagy nem is az) és ha kihúzom rögtön látszik, hogy van ott valami. Na de értitek mire gondolok...


Köszi! :)


2011. márc. 16. 16:02
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
2011. márc. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

Nagyon jó ötleteket adtatok köszi :))

Jó a poszteres megoldás(bár nem használom, mert nincs poszterem, és nem is akarok kitenni)azért tetszik:D


Meg az a legnyerőbb talán, hogy a sok fiók mögé. Hogy a fehérneműsfiók, az ugye 3 fiók, mögéjük be lehet majd tenni valamit. ;PP


A könyves is tök érdekes, bár azért nem áldozok fel ilyen vastag könyvet: D


Meg még voltak jók köszi.


A széf meg kissé feltűnő lenne. :DD úgy szeretném eldugni, hogy ne tudják, hogy eldugtam:D mert anyum eléggé kíváncsi:D mondjuk (ha írnék:D) naplót, rögtön elolvasná


És miért ne lehetnének titkaim a szüleim elől? Se nem drogot, de nem cigit akarok eldugni, nyugi. : DD

2011. márc. 17. 20:58
 23/28 anonim ***** válasza:
72%
A sokfiókos vagyok. Köszi, hogy tetszett az ötletem :)
2011. márc. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
68%

Ha a könyveset választod, nem kell hogy új könyvet gyilkolj meg. Térj be egy antikváriumba és vedd meg a legolcsóbb enciklopédiát vagy szótárat.. Lehetőleg olyan témában, hogy tuti ne nyúljon hozzá senki:)

Lehet még rejtegetni egyébként zokniba:), VHS-CD-DVD tokba, elpakolt téli csizmába, nagyobb elektromos cuccok (pl böhöm nagy hangfalak) belsejébe.. én régen a székem aljának kárpitjába rejtettem a dolgaimat:)

2011. márc. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
29%
hmmm:Dóvszert akarsz eldugni ugye?:P
2011. márc. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem az a legjobb, ha valami lelakatolt dobozt dugsz el. Aki igazán keres valami, az úgyis megtalálja.
2011. márc. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Polcos íróasztal esetén az alsó polc alá. Hátul nincs szokli, így simán bedugható bármi a polc alá. (csak ne álljon túl szorosan a fal mellett, hogy hozzá lehessen férni)
2011. márc. 20. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
én azt szoktam,hogy van a fiókos szekrényem,kiveszem a legalsó fiókot,berakom oda pl. a könyvemet, és aztán visszateszem a fiókomat. Az nagyon jó.:)
2011. márc. 20. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!