Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ilyen nehezet kérek?

Tényleg ilyen nehezet kérek?

Figyelt kérdés

A testvéremmel,a párjával és a közös gyerekükkel lakok együtt. A lakást úgy örököltük tesómmal ketten.

Az én szobámba van a számítógép(ami közös,jó pár éve kaptuk közösen tesómmal),de a netet azt én fizettem.

Mindig mondom neki(k) h ha gépezik,akkor ne a villanyt égesse,hanem húzza fel a redőnyt, meg egy kicsit szellőztessen is amig én nem vagyok otthon.

Már sokadjára megyek haza,h vagy a tesóm vagy a párja itt ülnek a sötétbe(villany mondjuk ég) meg a büdösbe.

Ilyenkor kinyitom az ablakot,az egész szoba kihül,fűteni estére ezért meg nem akarok már.

Most kicsit élesebben mondtam tesómnak oda,és most megy a balhé,h közös a gép,évekig itt volt az én szobámba akkor legyen ezentúl náluk. Meg hallottam h tesóm párja mondja nem tudja én minek vagyok még a nyakukon. Ez jobban az én otthonom mint az övé,sztem


2011. márc. 16. 16:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
40%

Ha ők igénytelenek, akkor igen.

Viszont azt a mondatod, hogy jobban a te otthonod, mint az övé, nem értem. Ha ketten örököltétek, akkor ugyanannyira az övé, mint a tiéd. Vagy van valami, amit nem írtál le?

Egyébként megoldás lehet, hogy reggel úgy mész el otthonról, hogy az ablakot kinyitod, hátha nem csukják be.

2011. márc. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem kérsz nehezet. Meg lehetne oldani. te vagy az idősebb vagy ő?
2011. márc. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobban a kérdező otthona, mint a testvére párjának.
2011. márc. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Inkabb a kerdezo otthona mint a teso baratjae, masodik valaszolo...

Kedves kerdezo:

Nem kersz sokat. Pofatlanok mindketten.Ne engedd oket tobbet a szobadba. A legjobb az lenne, ha a gep az eloszobaban lenne.

2011. márc. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
17:05 vagyok. Az elso soromat az elso valaszolonak szantam.
2011. márc. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

De akkor meg nagyon kihül a szobám. Már volt olyan h reggel kinyitottam,és amig nem értem haza nem csukta be senki. Inkább kabátba ültek a gép elött. És már nem akarok fűteni,így is a pici gyerek miatt tesómáknál éjjel nappal megy a fűtés.


Igen ketten örököltük tesómmal,és a párja mondta h nem tudja én minek vagyok még mindig ott a nyakukon. Én csak itthon vagyok.

2011. márc. 16. 17:06
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem kérsz nehezet igazad van és a háznak a fele a tied és a gépnek is.

Nem lehetne a gépet áttenni egy olyan helységbe ami közös nappali stb... akkor jobb lenne.

2011. márc. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Tegyétek egy közös helységbe a számítógépet, a szobád ajtaját pedig zárd be kulccsal, és szellőztess magadnak reggel. és este egy rövid ideig.
2011. márc. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok ne hagyd magad a sógor ne hogy kitegyen a házból el ne költözz....
2011. márc. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Tesóm az idősebb,már egy csomószor mondtam nekik,de egyszer kétszer ha megcsinálták.

Jó lenne ha az előszobába lenne a gép,csak ez a lakás egy lyuk,szó szerint. Az előszoba a folyosó,ahol vannak a kabátok,és ha két ember egyszerre akarja felvenni a kabátját már nem férünk el,sajnos.

nem szeretném ha átvinné a gépet az ő szobájukba a gépet,mert akkor miért fizetema netet? nem lehet le mondani,mert hűségnyilatkozatos,csak többet kell fizetni ha most lemondom

2011. márc. 16. 17:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!