Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megalázva érzem magam, vélemén...

Lockstock kérdése:

Megalázva érzem magam, véleményeket, normális hozzászólásokat kérek, ha lehet?

Figyelt kérdés

Túl reagálom, vagy jogosan érzem magam szarul?


25 éves férfi vagyok. Párommal 1 hete házasodtunk össze. Csak a polgárit tartottuk, szűk családi körben. Kaptunk 100ezer ft készpénzt a nagyanyjától, és 30 ezer vásárlási utalványt mástól. Már tudtuk előre, hogy ennyi lesz. Többször is megbeszéltük, változtattuk a 100.000 sorsát, végül azt mondtam neki, hogy költse magára. Elég sok dolgot hiányol az életéből, valamire biztosan elég lesz. Mondta, hogy az utalványt költsem el én, de semmi nem jutott eszembe ami kellene. Majd esküvő után pár nappal eszembe jutott, 1 dolog amire mindkettőnknek szüksége lenne. Erre kellett volna kb 50.000 kp. Erre mondta, hogy nem. Majd apósom ma elvitte 1 közeli városba vásárolni, vett ruhát, arany fülbevalót...stb én meg itthon maradtam a munkával, amit ketten szoktunk csinálni (ezt nem részletezném). Én úgy gondolom, hogy azért együtt kellett volna mennünk, vagyis nekem is menni kellett volna, hátha nekem is kell valami apróság. Nem irigylem tőle, bár többet tudna költeni, de azért én is szétnéztem volna. Most csalódottnak, semmibe vettnek és nagyon megalázottnak érzem magam. Véleményeket szeretnék.


2011. aug. 27. 21:06
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
39%
Te mondtad, hogy költse magára! Akkor meg?
2011. aug. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem picit túlreagálod, hisz előtte meg pont Te mondtad neki, hogy ő használja fel. Ha nem tettél volna meggondolatlan kijelentést, talán nem így alakult volna. Nagyon titok az, hogy mire mondott ennyire nagyon "nem"-et, ami szerinted jól jött volna mindkettőtöknek, és 50e kp-ba került volna?
2011. aug. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 Hailey13 ***** válasza:
71%
jogos, de ott b*sztad el hogy odaadtad a pénzt. mondom ezt úgy hogy nő vagyok:D oké hogy megérdemli, de mégis..mondjuk ha legalább 20 000Ft-ot odaad, neked van 50 000 neki 80 000 és ígyis nagylelkű voltál. de ne vesszetek ezen össze! Még csak most házasodtatok össze:) beszéld meg vele hogy ne maradjon ez benned.
2011. aug. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
30%
Ekkora zűrzavarba belefér.
2011. aug. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
65%
Megbeszéltétek előre, hogy magára költheti. 1 nap egyedüli munka pedig nem a világ.
2011. aug. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
74%
Én ilyenbe nem mentem volna bele. Ketten kaptátok, ketten kellett volna elkölteni is. Elég önző hozzáállása van a feleségednek, de talán mégis vesz neked is valamit.
2011. aug. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem ezt beszéljétek meg ketten.Végül is nem egy nagy probléma,ami történt,lehet ő arra gondolt,mivel neked akkor nem jutott eszedbe semmi,hogy majd elmész később.Beszéljétek meg.
2011. aug. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
58%

teljesen igazad van!

ezt én nem hagynám szónélkül,és elmondanám neki,hogy ez mennyire rosszul esett.


lehet,hogy eddig nem sikerült jól megismerned ezt a lányt?

remélem nem nyúltál mellé vele..

2011. aug. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
89%

Ehhez azert nehez hozzaszolni, mert nekem a prioritasi lista legvégén sem szerepoelnek ruhák és arany ékszerek... amikor azt irtad, sokmindent hianyol az eletebol, hat... nem ezekre gondoltam..

35L

2011. aug. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
94%

Ez is jól kezdődik...

Mióta ismered?

Ha nekem ezt mondta volna a férjem, akkor sem költöm az egészet magamra. Ráadásul ilyen hülyeségekre!

Mire kellett az az 50? Hasznos dologra? Fel nem tudom fogni agyilag, hogy hogy gondolta, hogy nem adja oda.

Hány éves a kedves feleséged? Ennyire gyerek még?

Légy résen, mert ennek nem lesz jó vége!!!

31/N

2011. aug. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!